Search
Dopyty

Strešné väzníky

Strešné väzníky BORGA a ich použitie vychádza z dlhoročných skúseností s návrhom a vlastnou výrobou. Sú ideálnym spojením moderných technológií a osvedčeného materiálu z pohľadu životnosti a pevnosti, medzi ktoré oceľové konštukcie patrí.

Naše väzníky nájdete ako na novostavbách tak aj na rekonštrukciách. BORGA väzníky našly svoje uplatnenie ako súčasť strešnej konštrukcie na priemyselných, skladovacích a poľnohospodárskych objektom a na stavbách občianskej vybavenosti. Máme bohaté skúsenosti s rekonštukciami striech a nahradením nefunkčných starých a zhnilých či inak poškodených strešných konštrukciach za nové väzníky vrátane montáže novej strešnej krytiny podľa voľby investora (plechy, panely, skládaný plášť).

BORGA väzníky vznikajú na moderných linkách v našom výrobnom závode. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť na ich vysokú kvalitu, vhodnosť použitia osvedčených náterových hmôt a ich dokonalú presnosť. Každý väzník je unikát individuálne kalkukovaný a optimalizovaný tak, aby bezpečne splnil svoju funkciu pri dosiahnutí najnižšej hmotnosti a tým aj najnižšie ceny.

S výrobou a konštukčným návrhom BORGA väzníkov máme bohaté skúsenosti, pretože je dlhodobo používame na našich halách.

 

Ponúkame:

  • Optimalizáciu a návrh pre stavbu na základe Vašich podkladov alebo ponúkame samotné zameranie vlastného objektu.
  • V prípade potreby pomoc a spoluprácu pri posúdenie vhodnosti objektu k ponúkanému riešeniu.
  • Vypracovanie cenovej ponuky vrátane 3D modelu a statického posudku.
  • Rýchlu výrobu so zárukou vysokej presnosti a kvality z certifikovanej výroby.
  • Rýchle a termínovo presné dodanie.
  • Rýchlu a bezpečnú montáž na základe prefabrikovaných prvkov používaných pri výstavbe.

 

Prečo s nami spolupracovať:

  • Ponúkame širokú škálu riešenia a optimalizácií podľa Vašich požiadaviek.
  • Naše riešenie nevyžaduje dodatočne budovanie stropov, kedy samotná strešná konštrukcia v prípade izolovanej varianty plní požiadavku tepelnej a akustickej izolácie.
  • Možnost rozpätie až 28m bez podpory s minimálnym sklonom strechy (nevzniká zbytočný priestor medzi väzníkmi nutný k vykurovanie/chladenie).
  • Vďaka vzdialenosti medzi jednotlivými krovmi (podľa podmienok miestnych 6-8m) je možnosť využiť priestoru medzi väzníkmi k manipulácii alebo skladovaní.

 

Dopyt

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...