Search
Dopyty
  • Certified and CE marked production in our own factory | BORGA

Vlastná výroba- naša najväčšia výhoda

Kľúčom k našej kompletnej ponuke je vlastná výroba oceľových dielov. Kombinácia inovácie, výroby, plánovania a zostavenia znamená, že môžeme ponúkať kvalitné výrobky a riešenia s nedostihnuteľnou celkovou hospodárnosťou a možnosťou dokonalej kontroly dodávok. Zjednodušene môžeme povedať, že máme „kontrolu nad celým reťazcom“.

Naša výroba oceľových rámov prebieha v strednom Poľsku a je jedným z najmodernejších zváračských závodov v Európe. Vďaka tomu môžeme využívať výhody nákladovo efektívnej veľkokapacitnej výroby, ktorá sa prejavuje aj v našich konkurencieschopných cenách.

Certifikovaná výroba

imgresOd júla 2014 musia byť dielne, a dodávatelia vyrábajúci a dodávajúci nosné diely a konštrukčné prvky z ocele v rámci EÚ certifikovaní. V spoločnosti Borga sme splnili nové požiadavky hneď v úvodnej fáze a náš výrobný proces bol certifikovaný ešte skôr, než začala platiť nová legislatíva.

Spoločnosť Borga je certifikovaná na výrobu konštrukčných prvkov oceľových budov podľa normy EN 1090-1. Naše oceľové konštrukcie teda nesú označenie CE.

Naša výroba ľahkých profilov je taktiež certifikovaná a ľahký profil nesie označenie CE ako samostatný výrobok.

Profily spoločnosti Borga pre strechy a steny sú označené CE v súlade s EN 14782:2008.

 

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...