Search
Dopyty

Tenisové haly

Každý prevádzkovateľ a majiteľ chce takú tenisovú halu, ktorú zaobstará za rozumné peniaze, ktorá nebude náročná na údržbu a umožní prevádzkovať aktivity, ku ktorým je postavená, bez ďalších zbytočných nákladov. Všetky tieto požiadavky spĺňajú tenisové haly od Borgy.

Kontaktujte nás!
Ing. Róbert Mandalík
Ing. Róbert Mandalík

Obchodný manažer hál

+421 911 898 911 Call
Som odborníkom na stavbu montovaných oceľových hál a pomôžeme Vám od prvých myšlienok a náčrtkov až po samotnú realizáciu.

NÁŠ SYSTÉM UMOŽŇUJE RÝCHLU VÝSTAVBU

Borga je na túto investíciu vhodným partnerom vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam, k tomu sme dobre známi rýchlou dodávkou a montážou. S ohľadom na váš postupný rast si s našou pomocou dokonca môžete pripraviť aj takú halu, ktorú v budúcnosti jednoducho predĺžite či rozšírite.

Podstatnými prvkami tenisovej haly, nech už pre profesionálov alebo amatérov, je predovšetkým kvalitný povrch, vhodné mikroklimatické podmienky s možnosťou temperovania a vetrania, dostatok priestoru tak ako okolo kurtov, tak do výšky na servise i nad sieťou (stanovené normami ITF), stabilné a rovnomerné osvetlenie a príjemná akustika.

Náš systém opláštenia strechy a stien je vzduchotesný a svojimi parametrami prispieva k vnútornej tepelnej pohode a ekonomickému vytápaniu. K tomu pôsobí zvnútra čisto a skryje väčšinu konštrukčných prvkov typických pre ostatné systémy. Vnútorné farebné prevedenie si vyberiete zo širokej ponuky farieb plechov.

V tenisovej hale sa nachádza všetko potrebné zázemie, ako napríklad šatne, sociálne zariadenie, občerstvenie a spoločné miestnosti, ďalší priestor na cvičenie a priestory umožňujúce pozorovanie dianie na kurtoch.

Časté sú aj balkóny a menšie hľadisko v prízemí alebo na poschodí. V rámci Borga systému je možné toto zázemie získať samostatnou prístavbou alebo vybudovaním medziposchodia v jednej až dvoch lodiach pod jednou strechou celej haly, oddeleného od kurtov plnou priečkou alebo presklením a, samozrejme, rovnako kombináciou týchto prvkov.

Tenisová hala nemusí byť určená výlučne len na tenis

Jej parametre podľa použitého povrchu umožňujú často prevádzkovať aj iné športy, ako napríklad nohejbal, volejbal či badminton.

Najčastejší rozmer tenisovej haly zaišťujúci potrebnú plochu na hranie v prípade jedného tenisového kurtu je šírka 38 m, vnútorná výška nad sieťou 9,2 m a dĺžka 18 m. Táto dĺžka potom v prípade pridania celého kurtu je násobkom 18 m, ale pokiaľ budete chcieť v rámci našej haly vybudovať zázemie či hľadisko, je možné, samozrejme, pridať podľa vašej potreby iný rozmer a my sa vám pokusíme veľkosť optimalizovať z hľadiska ceny.

 

NAJVÄČŠIE VÝHODY

  • Rýchly termín dodania a montáže.
  • Čisté vnútorné pohľadové prevedenie bez zbytočných viditeľných prvkov konštrukcie.
  • Rámová konštrukcia s veľkou svetlou výškou.
  • Optimalizácia sklonu strechy z dôvodu maximalizácie priestoru nad sieťou a minimalizácia nákladov spojených s výškou stien.
  • Príprava na následné prdĺženie či rozšírenie haly.
  • Systém oceľových hál s dlhou životnosťou.
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...