Search
Dopyty

Neizolované sklady

Neizolované oceľové skladovacie haly slúžia na dočasné uloženie širokej palety predmetov, napríklad priemyselných produktov, obchodného tovaru, poľnohospodárskych plodín, technických zariadení a strojov, či celých technológií. Vo svojom princípe funguje skladovacia hala ako ochranný obal pre predmety a majetok, ktoré svojou hodnotou mnohonásobne prevyšujú hodnotu obalu. Výhodou je, že zatiaľ čo skladovaný obsah sa môže ľubovoľne meniť, hala (obal) poslúži desiatky rokov.

Kontaktujte nás!
Ing. Róbert Mandalík
Ing. Róbert Mandalík

Obchodný manažer hál

+421 911 898 911 Call
Som odborníkom na stavbu montovaných oceľových hál a pomôžeme Vám od prvých myšlienok a náčrtkov až po samotnú realizáciu.

Každá skladovacia hala musí spĺňať rozdielne požiadavky na skladovanie a odlišnosť skladovaných predmetov.

Je potrebné vziať do úvahy aj nároky na manipuláciu s uskladneným tovarom a údržbu priestorov, prípadne celej haly. Z tohto dôvodu musí budova rešpektovať rad potrieb a obmedzení. V neposlednom rade musí hala zodpovedať legislatívnym normám, napríklad tým hygienickým, bezpečnostným alebo požiarnym. Nie každý typ haly je preto pre dané účely vhodný. Naši obchodní zástupcovia s mnohoročnou praxou Vám ochotne pomôžu s vymedzením vyššie spomenutých požiadaviek a potrieb.

Naša dlhodobo vyvíjaná unikátna rámová konštrukcia má štíhly tvar a dovoľuje maximálne využítie všetkého vnútorného priestoru.

Náš rám umožňuje, na rozdiel od priehradového nosníka, využiť tiež priestor pod strechou haly, kde je svetlá výška najvyššia a nie je teda potrebné zbytočne zvyšovať výšku haly napríklad preto, aby nákladné auto mohlo vyklopiť korbu.

Naši zákazníci často využívajú tieto riešenia, ktoré mnohonásobne zvyšujú úžitkovú hodnotu neizolovaných skladovacích hál:

 • Zaizolovanie časti haly (môže slúžiť napríklad ako kancelária alebo sklad predmetov, ktoré vyžadujú stálejšiu teplotu okolia) alebo naopak otvorenie jedného či viacerých polí vynechaním stenového opláštenia (možno využiť ako nakladaciu plochu alebo zastrešenie priestoru)
 • Zväčšenie zastrešenej plochy vďaka presahu strechy, pri ktorom náš konštrukčný systém umožňuje dĺžku presahu až do 6 m bez podperného stĺpu (možno využiť napr. Ako vykladaciu rampu, parkovisko alebo krátkodobý sklad)
 • Zaistenie denného osvetlenia vďaka presvetľovacom pásom
 • Oporné múry v celej hale alebo len jej časti do požadovanej výšky
 • Obmedzenie tvorby kondenzátu zo vzdušnej vlhkosti na spodnej strane strešného plechu pomocou aplikácie antikondenzačnej textílie (systém Drop-stop) a núteným vetraním pomocou vetracích turbín

Výhody jedinečného konštrukčného systému spoločnosti Borga

 • Rýchly termín dodania a montáže
 • Komunikácia priamo s výrobcom haly
 • Rozmery haly, ktoré je možné voliť presne podľa Vášho želania (šírka, dĺžka, výška, svetlá výška, sklon strechy)
 • Rámová konštrukcia s veľkou svetlou výškou
 • Voliteľná vzdialenosť rámov
 • Rám umožňujúci šírku haly do 40 m bez nutnosti použitia vnútorných podperných stĺpov
 • Strešný trapézový plech o štandardnej hrúbke 0,6 mm s možnosťou systému Drop-stop
 • Možnosť výberu rôznych typov brán (posuvné, sekčné, skladacie, rolovacie, atď.) Voliteľných rozmerov a počtov krídel
 • Možnosť postaviť halu svojpomocne podľa montážnej dokumentácie dodanej spolu s vyrobenou halou
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...