Search
Dopyty

Športové haly pre širokú škálu aktivít

Borga podporuje pohyb a aktívny životný štýl spojený s množstvom športov. Však tiež často vidíme, aké sú športové aktivity a pohyb dôležité pre väčšinu našich zákazníkov. Staviame tak svoje oceľové haly aj pre množstvo športových, odpočinkových a relaxačných aktivít. Pravdou totiž je, že náš systém oceľových hál je pre tieto aktivity veľmi vhodný a zodpovedá všetkým potrebám, ktoré si vyžadujú.

Kontaktujte nás!
Ing. Róbert Mandalík
Ing. Róbert Mandalík

Obchodný manažer hál

+421 911 898 911 Call
S radosťou Vám pomôžeme s akými koľvek otázkami ohľadne našich produktov a služieb.

Cvičenie a tréning robí majstra

V Borge tlieskame všetkým formám športu a aktívneho pohybu v odpovedajúcich podmienkach. Nie je to totiž len o tom mať „aspoň niečo nad hlavou“. To „nad hlavou“ by malo byť kvalitné a vhodné pre danú aktivitu.

Snažíme sa preto ponúknuť praktické a funkčné športové haly umožňujúce nielen prevádzkovať indoorové športy, ale tiež vytvoriť podmienky pre typické outdoorové aktivity, ako je napr. futbalový tréning, ktoré ale zároveň vyžadujú len relatívne nízku investíciu a lacnú vlastnú prevádzku.

Napište nám

SME ZNALÝ A SKÚSENÝ PARTNER

Skúsenosti už máme s realizáciami hál hádzanárskych, futbalových, tenisových aj tých pre gymnastiku, dokonca aj hál slúžiacich napríklad na prevádzkovanie bowlingu. Môžeme spoločne s Vami navrhnúť aj multifunkčné haly prevádzkované mestami či športovými klubmi.

Našim hlavným cieľom je ponúknuť Vám vhodné a ekonomicky výhodné riešenie spĺňajúce Vaše momentálne aj budúce potreby. To znamená napríklad „zastrešiť“ zateplenou halou teraz len dva tenisové kurty av budúcnosti objekt rozšíriť o niekoľko ďalších polí, čím získate zakrytie ďalších kurtov.

Naše izolované technické prostredie je extrémne vzduchotesné v prospech rovnomernej vnútornej klímy.

A pretože povrchová úprava oceľového rámu nestarne rovnako ako drevený, vydrží v hale pohodlné tréningové prostredie po celú dobu životnosti.

 

PRISPÔSOBTE SI HALU SVOJIM POTREBÁM

Flexibilné, prefabrikované stavebné systémy Borga sú založené na našich inovatívnych oceľových rámoch a súčasne umožňujú výbornú celkovú hospodárnosť a vysoký stupeň prispôsobenia.

Veľkou výhodou je kombinácia vysokej voľnej výšky stropu v kombinácii s nízkymi stenami. To je umožnené tým, že naša rámová konštrukcia nemá žiadne väzníky zasahujúce do priestoru pod stropom.

V závislosti na Vašich konkrétnych potrebách je možné do návrhu ľahko integrovať riešenie šatní alebo sedadiel pre divákov.

 

Viac informácií
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...