Borga
Search
  • Tenisová hala
  • Futbalové haly
  • Padelové haly
  • Tenisové haly
  • Futbalové haly
  • Padelové haly
  • Tenisové haly

Športové haly pre širokú škálu aktivít

Borga podporuje pohyb a aktívny životný štýl spojený s radou športov. Často vidíme, ako sú športové aktivity a pohyb dôležité pre väčšinu našich zákazníkov. Staviame tak oceľové haly aj pre radu športových, odpočinkových a relaxačných aktivít. Pravdou totiž je, že náš systém oceľových hál je pre tieto aktivity veľmi vhodný a odpovedá všetkým ich potrebám.

Cvičenie a tréning robí majstra

V Borge tlieskame všetkým formám športu a aktívneho pohybu v odpovedajúcich podmienkach. Nie je to totiž len o tom mať „aspoň niečo nad hlavou“. To „nad hlavou“ by malo byť kvalitné a vhodné pre danú aktivitu. Snažíme sa preto ponúknuť praktické a funkčné športové haly umožňujúce nielen prevádzkovať indoorové športy, ale tiež vytvoriť podmienky pre typické outdoorové aktivity, ako je napr. futbalový tréning, ktoré ale zároveň vyžadujú len relatívne nízku investíciu a lacnú vlastnú prevádzku.

Skúsenosti už máme s realizáciou hál  hádzanárskych, futbalových, tenisových aj tých pre gymnastiku, dokonca aj hál slúžiacich napríklad k prevádzkovaniu bowlingu. Môžeme spoločne s Vami navrhnúť tiež multifunkčné haly prevádzkované mestami či športovými klubmi.

Našim hlavným cieľom je Vám ponúknuť vhodné a ekonomicky výhodné riešenie splňujúce Vaše momentálne i budúce potreby. To znamená napríklad „zastrešiť“ zateplenou halou momentálne len dva tenisové kurty a v budúcnosti objekt rozšíriť o niekoľko ďalších polí, čím získate zakrytie ďalších kurtov.

 

 

  DOPYT

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...