Search
Dopyty

SYSTÉM QUICK&EASY - POSTAV SI SÁM

Predstavujeme Vám šikovný systém montovaných oceľových hál za skvelé ceny. Halu vám postavíme alebo si ju postavte sami. Pripravili sme podrobný montážny návod, ktorý vás výstavbou prevedie.

HALY RÝCHLO A ĽAHKO DO ÔSMYCH TÝŽDŇOV OD PODPISU ZMLUVY

Vyberte si jednu zo štandardných montovaných oceľových hál s pevne danými rozmermi a relatívne obmedzeným množstvom riešení a doplnkov, avšak v konečnom dôsledku cenovo najvýhodnejšie, s rýchlym termínom dodania a rýchlou výstavbou.

Koncept QUICK & EASY je možné využiť v rôznej rade odvetví a uplatnenie nájde nech staviate skladovaciu halu, novú jazdeckú halu, jednoduchú poľnohospodársku, či výrobnú halu.

Jedná sa o koncept montovaných hál, ktorý je založený na prefabrikácii a štandardizácii. Vďaka tomu je celý proces od podpisu zmluvy rýchly, vrátane jednoduchej montáže, ktorú zvládnete aj Vy.

Prefabrikovaný stavebný systém znamená, že dodávané diely sa na stavbe „iba“ zmontujú, bez nutnosti zvárania a nie je potrebné časovo náročné „dorábanie“ konštrukcie na stavbe.

POSTAVTE SI HALU SAMI

Radi Vám halu postavíme, ale pokiaľ chcete postavte si halu sami.

Pri nákupe haly Borga Quick & Easy získate podrobný montážny návod, ktorý vás krok za krokom prevedie procesom výstavby.

Perfektný pre stavebnú firmu alebo šikovný tím ľudí 

Jednotlivé časti rámu aj sekundárnej konštrukcie sú označené tak, aby každý diel skončil na správnom mieste. Všetko je presne popísané v montážnom návode.

Spojenie rámov a sekundárnej konštrukcie je jednoduché vďaka už z výroby pripraveným otvorom umiestneným na správnych miestach čo vlastná montáž výrazne urýchľuje a nie je nutné tak na stavbe strácať čas rezaním alebo vŕtaním.

Otvory na seba pri jednotlivých dieloch presne nadväzujú a tým zaisťujú jednoduché spájanie definovaným spojovacím materiálom, ktorý je tiež súčasťou dodávky a je taktiež popísaný v montážnom návode. Rozmiestnenie jednotlivých strešných a stenových krytín je podľa dĺžok a farieb jednoduché umiestniť na správne miesto opäť podľa montážneho návodu a kladačskej schémy.

Umiestnenie a počty spojovacieho materiálu potrebného na montáž krytín je definované v montážnom návode a tento spojovací materiál je súčasťou dodávky. Zaisťujeme tak hladkú a bezpečnú montáž.

Dopyt QUICK & EASY

Montážny návod

Naša sada sa ľahko zostavuje. Pri kúpe haly samozrejme obdržíte prispôsobený a podrobný montážny návod, kde môžete sledovať rôzne kroky montážneho procesu.

Pozrite sa na ponuku našich modelových hál

Nevyhovuje Vám toto riešenie ? Máte možnosť zvoliť si oceľovú montovanú halu na mieru. V tomto koncepte vás nebudeme obmedzovať a zohľadníme všetky vaše potreby, obmedzenia a požiadavky.

Q&E RÁM SKARA PARAMETRE

Náš najbežnejší a najprodávanejší oceľový rám je SKARA.

Možno ho nájsť vo všetkých typoch hál a je vhodný pre poľnohospodárstvo, jazdecké športy a rôzne typy skladov a ďalšie typy hál, kde je nutný vzdušný interiér.

Je k dispozícii v rôznych verziách rozpätia a výšky haly.

 • Rozpetie:                 12 – 26 m
 • Svetlá výška:           4 / 4,5 / 5 / 5,5 / 6
 • Sklon strechy:         7° a 15
 • Zpôsob kotvenia:   Kĺbové
 • Dĺžka:                       od 20 metrov

(*) hala má modulové usporiadanie, kde jednotlivé moduly sú optimalizované v závislosti od zaťažovacích stavov vo vašej lokalite – snieh  a vietor

Detail rámu

Q&E RÁM BRNO PARAMETRE

Rám, ktorý umožňuje rovný podhľad v halách s menším rozpätím.

 • Rozpetie:                 12 – 26 m
 • Svetlá výška:           4 / 4,5 / 5 / 5,5 / 6
 • Sklon strechy:         7°
 • Zpôsob kotvenia:   Kĺbové
 • Dĺžka:                       od 20 metrov

(*) hala má modulové usporiadanie, kde jednotlivé moduly sú optimalizované v závislosti od zaťažovacích stavov vo vašej lokalite – snieh  a vietor

Detail Rámu

 • QUICK & EASY - Stavebnica

  Vyplňte náš jednoduchý formulár, alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie.

 • Zadajte maximálnu výšku v celých metroch (4-6m)
 • Zadajte maximálnu šírku v celých metroch (min 12m)
 • Zadajte maximálnu dĺžku v celých metroch (min 20m)


 • Kontaktné údaje

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...