Search
Dopyty
  • Hall builders in an international hall construction group | BORGA

Pozeráme vpred

Borga je spoločnosť zaoberajúca sa výstavbou hál s koreňmi v západnom Švédsku. V súčasnosti nájdete Borgu vo väčšej časti Európy. Spoločnosť disponuje odbornými znalosťami v oblasti výstavby oceľových hál a opláštenia budov. Pokiaľ budeme na trhu, vždy bude ľahké kúpiť si a postaviť modernú montovanú oceľovú halu.

borga_about_map_europe_450x450pxOd svojho založenia v roku 1973 menila spoločnosť Borga pohľad na to, čo môže znamenať oceľová hala. Dnes Borga predstavuje medzinárodnú skupinu spoločností zaoberajúcich sa výstavbou hál a je jedným z popredných dodávateľov montovaných oceľových hál. Všetky kľúčové diely si vyrábame sami a montáže robíme s vlastnými montážnymi tímami v súlade s naším stavebným systémom. Taktiež preberáme plnú zodpovednosť za vlastnú realizáciu a máme plnú kontrolu nad celým procesom výstavby. Vďaka tejto kombinácii je spoločnosť Borga jednou zo spoločností dodávajúcich najúplnejší sortiment hál na trhu bez ohľadu na to, či ide o štandardnú halu alebo halu šitú na mieru. Naša spoločnosť celú dobu zaručuje kontrolu kvality, cenovú stabilitu a spoľahlivosť dodávok.

Srdce z ocele

Hlavnú silnú stránku podnikateľskej činnosti spoločnosti Borga tvoria jej vlastné výrobky. Jadrom nášho podnikania je výroba a montáž montovaných oceľových hál a systémov opláštenia striech a stien. Ďalej predávame, dodávame a montujeme všetky doplnky potrebné pre ich realizáciu. Naše optimalizované rámy, profilované plechy, ľahké nosníky, oplechovania a betónové základy vyrábame na niekoľkých miestach v celej Európe. V súčasnosti má spoločnosť Borga výrobné závody vo Švédsku, Poľsku a Litve a zároveň disponuje obchodnými pobočkami v desiatich krajinách. Naša centrála sa nachádza v meste Skara v západnom Švédsku.

Spoločnosť Borga má obrat 300 miliónov SEK a skupina zamestnáva 250 zamestnancov.

Skupinu založil Peder Dagsánth.

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...