Search
Dopyty

Izolované sklady

Skladové a logistické haly patria, spoločne s tými výrobnými, k najžiadanejším stavbám. Ich priestory je možné využiť pre bezpečné skladovanie výrobkov, strojov, mrazených a chladených produktov, ovocia a potravín, poľnohospodárskych komodít a iných. V závislosti na cieľ využitia sa ale výrazne líši veľkosť a dispozícia objektu. Mnohí investori kladú dôraz, napríklad na absenciu akýchkoľvek prekážok vnútri haly, čo im umožňuje s uskladnenými zariadeniami a produktami, neobmedzene a hladko manipulovať.

Kontaktujte nás!
Ing. Róbert Mandalík
Ing. Róbert Mandalík

Obchodný manažer hál

+421 911 898 911 Call
Som odborníkom na stavbu montovaných oceľových hál a pomôžeme Vám od prvých myšlienok a náčrtkov až po samotnú realizáciu.

Investícia do budúcnosti

Investícia do izolovanej skladovej haly predstavuje finančne náročnejšie a dlhodobé riešenie. Borga je pre túto investíciu vhodným partnerom vďaka svojim 40ročným skúsenostiam, počas ktorých postavila už stovky logistických budov pre rôzne podnikateľské zámery. Navyše sme dobre známi rýchlou dodávkou a montážou.

S ohľadom na váš postupný rast si s našou pomocou môžete pripraviť skladovú halu pre budúce prodĺženie či rozšírenie.

NAJVÄČŠIE VÝHODY

  • Rýchly termín dodania a montáže.
  • Čisté vnútorné pohľadové prevedenie.
  • Rámová konštrukcia s vysokou svetlou výškou.
  • Flexibilná vzdialenosť rámov.
  • Príprava pre budúce predĺženie či rozšírenie haly.

Náš konštrukčný systém predstavuje optimálne riešenie

Náš konštrukčný systém môžeme prispôsobiť rôznym skladovacím požiadavkám a podmienkam. Výhodou našej dlhodobo vyvíjanej rámovej konštrukcie je predovšetkým jej štíhlosť. Nemá tvar priehradového väzníka, teda vnútri budovy získate väčšiu svetlú výšku bez nutnosti vysokého stenového opláštenia.

Ďalšou výhodou systému je flexibilná vzdialenosť medzi rámami až do vzdialenosti 7,6 metrov, takže je možné halu prispôsobiť rozmerom rôznych skladovacích systémov. V prípade ľahkých skladovaných komodít môže byť najvhodnejším riešením medziposchodie, ktoré je možné jednoducho zakomponovať do konštrukcie.

Vnútorné prostredie haly je rovnako veľmi dôležité. Náš systém opláštenia strechy a stien je vzduchotesný a svojimi parametrami prispieva k vnútornej tepelnej pohode a ekonomickému vykurovaniu. Navyše pôsobí zvnútra čisto a skryje väčšinu konštrukčných prvkov typických pre iné systémy. Vnútorné farebné prevedenie si vyberiete z našej širokej farebnej ponuky plechov.

Riešenie pre rôzne typy skladových a logistických hál

Vhodným doplnkom haly je rozdelenie priestoru vnútornými priečkami, ktoré môžu mať protipožiarnu odolnosť. Halu je možné dodať aj bez vnútorných priečok, ktoré sa dajú dorobiť neskôr.

Často sa ponúka možnosť časť haly neizolovať, prípadne jedno či viac polí na stenách spraviť bez opláštenia, čím vznikne napríklad chránená nakladacia plocha.

Z dlhodobej skúsenosti odporúčame využiť príklady odskúšaných a zákazníkmi často využívaných riešení, ktoré mnohonásobne zvyšujú úžitkovú hodnotu izolovaných skladových hál:

  • Zväčšenie zastrešenej plochy vďaka presahu strechy. Náš konštrukčný systém umožňuje dĺžku presahu až do 6 m bez podperného stĺpu (je možné využiť napríklad ako vykladaciu rampu, parkovisko alebo krátkodobý sklad).
  • Zaistenie denného osvetlenia vďaka hrebeňovému svetlíku.
  • Vybudovanie medziposchodia v časti haly, prípadne, oddelenie časti haly priečkou, pričom vzniknutý oddelený priestor je možné využiť napríklad na administratívne zámery.
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...