Search
Dopyty
  • Trouble-free building of steel buildings | BORGA

Stavba bez starostí

Spoločnosť Borga je synonymom jednoduchosti. S nami si môžete ľahko vybrať, zakúpiť a postaviť oceľovú halu. Bezproblémový a flexibilný proces vedie k dosiahnutiu a naplneniu vašich predstáv. Vlastná realizácia by mala byť praktická, bezproblémová s dlhou životnosťou.

Zákazníci spoločnosti Borga vždy očakávajú vyváženú cenu a funkčnosť haly. Tiež chcú mať skúseného a ústretového partnera, s ktorým sa ľahko spolupracuje. To všetko dobre vieme- preto sa vždy snažíme naplniť očakávania našich zákazníkov. Vďaka vlastnému stavebnému systému oceľových hál, vlastnej výrobe a vlastným montážnym tímom ponúka spoločnosť Borga jedinečné komplexné riešenia.

Zjednodušiť a vylepšiť

Spoločnosť Borga už od roku 1973 mení pohľad na to, ako je možné stavať moderné oceľové haly. Všetko pramení z našej túžby po zjednodušení stavebného procesu a vylepšení spôsobu výstavby od výroby haly až po komunikáciu so zákazníkmi. Stručne povedané to znamená, že dostanete oceľovú halu, ktorá splní sľuby a ďalej tiež kvalitné prevedenie a partnera, ktorý vám skutočne načúva. Táto jednoduchosť je najzreteľnejšia, keď zbavíme našich zákazníkov záťaže prostredníctvom uzavretia zmluvy na generálnu dodávku.

Všetko je v detailoch

Koncept riešenia na kľúč spoločnosti Borga znamená, že sa vyhnete použitiu drahých sprostredkovateľov a zároveň získate partnera orientovaného na výsledok, ktorý má úplnú kontrolu nad všetkými aspektmi procesu- od nákupu surovín až po finálne predanie haly. Sme tu nielen pre zákazníkov, ktorí majú rozsiahle skúsenosti so stavebnými projektmi, ale aj pre tých, ktorí nikdy žiadnu halu nestavali. Spoločnosť Borga je tak vašim jediným kontaktným miestom bez ohľadu na to, ako má vaša oceľová hala vyzerať alebo fungovať. Z týchto dôvodov je to pohodlné a bez starostí.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...