Search
Dopyty
  • Chicken stable
  • Chicken stable
  • Chicken stable roof

Moderné riešenie stavieb určených pre chov a výkrm hydiny

Nami ponúkané hydinárne poskytujú hydine všetko potrebné pre vysoko efektívny chov a výkrm. Dôraz kladieme na správThe modern chicken stable solution | BORGAne osvetlenie,  ľahkú  údržbu a v neposlednom rade aj na vetranie.

Hydinárne od firmy BORGA predstavujú z pohľadu konštrukcie, funkcie i vzhľadu bezpečné, cenovo dostupné a dobre premyslené riešenia.

  • Úsporné a udržateľné
  • Optimalizované pre moderny chov a výkrm hydiny
  • Estetické s funkčným designom

The modern chicken stable solution | BORGA

 VIDEO REALIZÁCIE K NAHLIADNUTIU TU

 

Unikátne technické riešenie

Nami ponúkané hydinárne sú jedinečné svojím technickým riešením nosnej konštrukcie, kedy oceľové rámy nezasahujú do vnútorného priestoru haly. Ako vnútorný povrch stien, tak tiež vnútorný povrch stropu je vďaka svojmu riešeniu a sendvičovým panelom úplně hladký. Zachovanie hladkých povrchov bez viditeľných konštrukčných prvkov je nevyhnutné ako z dôvodu hygienických požiadaviek na chov a výkrm hydiny, tak tiež  pre zaistenie ideálneho prúdenie vzduchu  vo vnútri haly. Vnútorné panely sú navrhnuté tak, aby splnily náročné podmienky agresívneho prostredia vnútri haly. Hrebeň je možno na želanie vybavit veľkými svetlíky zaisťujícimi denné osvetlenie.

Nespornou výhodou nášho systému je to, že vzduch v medzistrešnom priestore pôsobí ako ďalšia vrstva izolácie, čím znižuje prevádzkové náklady na vykurovanie pri chove a výkrmu hydiny. Ďalšou možnosťou využitia mezistřešního priestore môže byť v spolupráci s dodávateľmi technológie rekuperácie tepla a to nielen v zimnom, ale aj v letnom období.
The modern chicken stable solution | BORGA

Fasáda je obložená sendvičovými panelmi, ktoré hale prepožičiavajú moderný a atraktívny vzhľad. Na Vaše želanie je možné vybrať zo širokej palety farieb panelov, ktoré Vám umožnia zaobstarať si halu presne podľa Vašich predstáv.

Každá Hydináreň potrebuje svoju riadiacu miestnosť. Na obrázku je znázornená hala, ktorej riadiaca miestnosť susedí s bočnou stenou haly.

Stručne povedané, naša hydináreň Vám pomôže v efektívnejším chove hydiny a zároveň získate vizuálne pôsobivú stavbu, ktorá Vám bude dobre slúžiť desiatky rokov

 

 

  DOPYT

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...