Search
Dopyty

Jednoduché riešenie skladov a logistických hál

Borga je medzinárodnou spoločnosťou s vlastnými logistickými a dopravnými skúsenosťami. Prepravujeme dielce oceľovej konštrukcie a zvyšné komponenty oceľových hál z vlastného výrobného podniku na miesta stavieb po celej Európe. Preto sme si vedomí dôležitosti efektívnej logistiky a optimálneho skladovania, nech už ide o vhodné skladovacie prostory, alebo o ekonomický transport.

Napište nám!
Ing. Róbert Mandalík
Ing. Róbert Mandalík

Obchodný manažer hál

+421 911 898 911 Call
Som odborníkom na stavbu montovaných oceľových hál a pomôžeme Vám od prvých myšlienok a náčrtkov až po samotnú realizáciu.

Vidíme a chápeme Vaše potreby

V závislosti od Vašich potrieb, navrhneme podľa našich skúseností rôzne vhodné riešenia budov slúžiacich na skladovanie a logistiku tak, aby bol správny tovar, na správnom mieste, v správny čas, v správnom množstve a kvalite, pri zachovaní správnych nákladov.

Skladové a logistické haly patria spoločne s tými výrobnými, k najžiadanejším stavbám Slovenských a zahraničných investorov. Ich veľkosť a dispozícia sa liší v závislosti na cieli využitia. Podľa prianí a potrieb zákazníka môžu byť izolované alebo neizolované. Mnohí investori kladú dôraz aj na absenciu akýchkoľvek prekážok, či vnútorných stĺpov vnútri haly, aby manipulácia so zariadeniami a produktami prebiehala hladko a bez obmedzení.

Spoľahlivé a efektívne skladovacie haly

Nech už je Vaša spoločnosť zameraná na skladovanie tovaru alebo na iné odvetvie, vaše podnikanie so sebou určite nesie špecifické požiadavky, typické pre podnikanie v oblasti logistiky a skladovania. Borga má dlhoročné skúsenosti so stavbou a používaním skladových hál pre rôzne ciele.

Dôraz je pri týchto halách vždy kladený na efektívne využitie skladovacích priestorov ako v ploche, tak aj čo sa výšky uloženia týka, a to pri bezpodmienečnom dodržaní „bezpečného“ skladovania. A nie je dôležité, či je hlavným cieľom vlastné skladovanie tovaru, či jeho expedovanie.

Zefektívnite svoju logistiku pomocou dobre naplánovanej haly

Ďalším významným parametrom skladových a logistických hál sú vhodne riešené a chránené nakladacie a vykladacie zóny, umožňujúce efektívnu manipuláciu s Vašim tovarom či produktami.

Typickým prvkom skladových a logistických hál je ich náväznosť na časti administratívne či výrobné. Nevyhnutnou súčasťou bývajú aj priestory a zázemia pre zamestnancov pracujúcich v skladových alebo expedičných priestoroch.

Pre viac informácií sa pozrite na jednotlivé typy hál na našich stránkach, alebo kontaktujte našich obchodných zástupcov.

Napište nám!
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...