Search
Dopyty

FUNKČNÉ POĽNOHOSPODÁRSKE HALY NA MIERU

Spoločnosť Borga pochádza z vidieka a stojí oboma nohami pevne na zemi. Máme dlhoročné skúsenosti so stavbou oceľových hál pre poľnohospodárstvo, lesníctvo a chov zvierat a zároveň rešpektujeme starosvetský zdravý rozum poctivých farmárov.

Kontaktujte nás!
Ing. Róbert Mandalík
Ing. Róbert Mandalík

Obchodný manažer hál

+421 911 898 911 Call
Som odborníkom na stavbu montovaných oceľových hál a pomôžeme Vám od prvých myšlienok a náčrtkov až po samotnú realizáciu.

Haly, ktoré chráni vaše vyvabenie aj úrodu

Sme si vedomí, že cieľom každého poľnohospodára je neutrácať za halu viac, než je nevyhnutné. Zároveň je však hala potrebná najmä k niekoľkým účelom:

  • k získaniu zodpovedajúceho „obalu“ (haly) chrániaceho drahé vybavenie a poľnohospodársku techniku
  • na vytvorenie a udržanie optimálnych podmienok pre výkrm, reprodukciu a vlastnú produkciu v živočíšnej výrobe (hydina, hovädzí dobytok a iné)
  • pre vhodné dočasné či dlhodobé skladovanie poľnohospodárskych plodín získaných rastlinnou výrobou

Vo svojom princípe teda poľnohospodárske haly fungujú ako ochranný „obal“ pre majetok, ktorý svojou hodnotou mnohonásobne prevyšuje vlastnú hodnotu obalu, teda samotnej haly.

Každá hala musí rešpektovať nielen potreby a možnosti na strane investora, ale aj obmedzenie vyplývajúce, napríklad z legislatívnej, hygienickej, bezpečnostnej alebo požiarnej normy. Nie každý typ haly je preto pre dané zámery vhodný. Naši obchodní zástupcovia s mnohoročnými skúsenosťami Vám s vymedzením výšky spomenutých požiadaviek a potrieb ochotne pomôžu.

Napište nám!

Haly, ktoré sa jednoducho a rýchlo prispôsobia Vašim potrebám

Haly spoločnosti Borga ponúkajú stavebné riešenie, ktorého veľkosť môže po rokoch dokonca aj narastať podľa Vašich nových potrieb a finančných možností. Konštrukcia našich hál totiž umožňuje ich jednoduché budúce predĺženie či rozšírenie. Nami dlhodobo vyvíjaná unikátna rámová konštrukcia má štíhly tvar a dovoľuje maximálne využitie celého vnútorného priestoru. Náš rám umožňuje, na rozdiel od priehradového nosníka, využitie aj priestorov pod strechou haly, kde je najväčšia svetlá výška, a nie je teda potrebné zbytočne zvyšovať výšku haly.

 

Ďalšie výhody jedinečného konštrukčného systému spoločnosti Borga:

  • Rýchly termín dodania a montáže.
  • Komunikácia priamo s výrobcom haly.
  • Rozmery haly, ktoré je možné voliť presne podľa Vášho priania (šírka, dĺžka, výška, svetlá výška, rozstup rámov, sklon strechy).
  • Rám umožňujúci šírku haly do 45 m bez nutnosti použitia vnútorných podporných stĺpov.
  • Možnosť výberu rôznych typov vrát, dverí, výplní a ďalších doplnkov zodpovedajúcich využitiu haly

Vo vybraných prípadoch umožňujeme postaviť halu svojpomocne podľa montážnej dokumentácie, dodanej spolu s vyrobenou halou.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...