Search
Dopyt haly

Padelové haly

POSTAVTE FUNKČNÚ A OPTIMALIZOVANÚ PADELOVÚ HALU

U nás získate spoľahlivého partnera. Máme viac ako 45 rokov skúseností s výstavbou hál. Budova spoločnosti Borga je vždy dobrým rozhodnutím s efektívnym a ekonomickým riešením pre veľké i malé padelové haly. Tento koncept s kontrolou celého priebehu od projektu až po konečnú fázu výstavby, s našou vlastnou výrobou a vysokou mierou systematiky robí cenovo dostupným aj konkurencieschopným.

Porozprávajte sa s našim obchodným zástupcom

Sme odborníci na stavbu hál a môžeme Vám poskytnúť dobré rady a odpovede. Preto vždy kladieme veľký dôraz na pochopenie Vašich potrieb, požiadaviek a Vášho cieľa. A majte na pamäti, že čím skôr naši poradcovia vstúpia do Vášho rozhodovacieho procesu, tým lepšia a ekonomickejšia bude Vaša dokončená hala.

KONTAKTUJTE NÁS

Padelová hala

 

Pomôžeme Vám postaviť padelovú halu

Ponúkneme Vám cenovo dostupnú a funkčnú halu a zároveň získate znalého a oddaného partnera, s ktorým sa ľahko pracuje. Máme rozsiahle skúsenosti so všetkými typmi stavebných projektov a sme tu pre Vás, ktorí ste stavali haly už skôr, tak pre Vás, ktorí do toho idete prvýkrát.

Konkrétne požiadavky na využitie padelovej haly môžu ovplyvniť cenu výstavby.

 

Veľkorysý priestor padelovej haly poskytuje mnoho výhod

Padelová hala od Borgy je bezpečná voľba. Získate budovu, ktorá má nielen správne vnútorné rozmery aby vyhovovala padelovým kurtom, ale aj halu s veľkorysými priestormi okolo kurtov, ktoré umožňujú nerušené herné prostredie.

Je tu priestor pre vstup “ďalšej skupiny” do ihriska, miesto na zahriatie, miesto na zbieranie loptičiek, atď. Premyslené padelové haly majú bezpečné prostredie, ktoré sa ľahko udržuje čisté a upratané. Správne haly na padel majú optimalizované priestory a vnútorné prostredie, ktoré láka hráčov k návratu!

Máte konkrétne požiadavky na veľkosť Vašej novej haly na padel?

Ponúkame Vám širokú škálu typov hál či už z rady Quick & Easy alebo haly na mieru podľa Vašich konkrétnych požiadaviek a prianí.

 

Navrhnite si svoju padelovú halu pomocou šikovných možností

Ponúkame rad inteligentných  voliteľných riešení, pre atraktívnu športovú halu. Podľa Vášho želania môžeme navrhnúť medziposchodie pre šatňu a občerstvenie s výhľadom na hráčov, alebo priestor pre kancelárie. Rozšírený vstup poskytuje priestor pre zázemie šatní a toaliet.

Máme niekoľko riešení, aby pre Vás stavba bola bezstarostná.

 

Stavba padelovej haly je investícia do budúcnosti

Padelovú halu od spoločnosti Borga možno bez obáv v prípadě nutnosti premeniť na skladovú alebo priemyselnú halu. Odporúčame, aby betónová doska bola dimenzovaná tak, aby od začiatku odolávala zaťaženiu budúcich operácií.

Tento atraktívny šport získava rýchlo svoju obľubu. Buďte medzi prvými s vlastnou padelovou halou! 

DOPYT

  • Máte záujem o padelovú halu?

    Kontaktujte nás, povieme Vám viac.

    Vyplňte náš dopytový formulár a my Vás budeme kontaktovať.

    DOPYT

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...