Search
Dopyty

Oceľové haly ľahko a rýchlo

Ako výrobca montovaných oceľových hál Vám môžeme ponúknuť najjednoduchší cestu k vlastnej hale. Ponúkame Vám obľúbený cenovo výhodný systém QUICK & EASY

Jedná sa o preverené riešenie, s ktorým majú naši odberatelia u nás aj za hranicami veľmi pozitívne skúsenosti, či už z pohľadu rýchlosti samotnej realizácie, ako aj z pohľadu funkčnosti i výrazne nižšie finančnej náročnosti ako u klasickej stavby. Nezanedbateľným hľadiskom je aj dlhá životnosť nami ponúkaného riešenia.

Výhodou Borga montovaných hál je rýchlosť od podpisu po montáž a priaznivá cena, vďaka prefabrikovanému riešeniu konštrukčných prvkov aj doplnkov. Súčasne Vám tiež ponúkame výhodou preverených typizovaných riešenia, ktoré znesú požiadavky na vysokú kvalitu konštrukcie aj dlhodobú spoľahlivosť.

Prefabrikovaný stavebný systém znamená, že dodávané diely sa na stavbe „iba“ zmontujú, bez nutnosti zvárania a nie je potrebné časovo náročné „dorábanie“ konštrukcie na stavbe.

 

POSTAVTE SI HALU SAMI

Radi Vám halu postavíme, ale pokiaľ chcete postavte si halu sami.

Pri nákupe haly Borga Quick & Easy získate podrobný montážny návod, ktorý vás krok za krokom prevedie procesom výstavby.

Perfektný pre stavebnú firmu alebo šikovný tím ľudí 

Viac sa o systéme QUICK & EASY – POSTAV SI SÁM dozviete tu.

 

Haly na mieru

Ak máte inú predstavu a špecifické požiadavky, existuje veľké množstvo realizácií montovaných hál “šitých na mieru” potrebám zákazníkov. Inšpirujte se hotovými pojektmi a my následne halu prispôsobíme a Váš zámer zrealizujeme.

 

 POptávka

 

Príklady neizolovaných modelových hál vrátanie ich špecifikácie nájdete tu:

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...