Search
Dopyty

Strešná krytina a doplnky

Spoločnosť Borga neponúka iba kompletné oceľové haly na rôzne účely, ale aj širokú radu ľahkých oceľových krytín, strešných doplnkov a stavebných prvkov. Väčšinu výrobkov vyrába priamo spoločnosť Borga. Ostatné výrobky sú dôkladne vyberané z ponuky uznávaných výrobcov.

 

V spoločnosti Borga radi staviame- bez ohľadu na to, či ide o kompletné oceľové haly alebo ich doplnky. Sortiment spoločnosti Borga obsahuje všetky dôležité výrobky, ktoré potrebujete na postavenie novej oceľovej haly alebo na renováciu striech a opláštenia na už stojacich budovách. Vďaka priamej výrobe kľúčových výrobkov môžeme zabezpečiť dobrú dostupnosť a vysokú kvalitu. Všetky naše výrobky volíme tak, aby ideálne zapadali do systému Borga.

Od základov až po strechu

Celkovo to znamená, že môžeme ponúknuť všetko od položenia základov až po kompletné riešenia pre strechy a steny použitím našich vlastných výrobkov a montážnych tímov. Medzi stavebné diely, ktoré vyrábame sami, patria napríklad oceľové plechy, profilované plechy, ľahké profily, oplechovania a betónové sokle. Spoločnosť Borga taktiež ponúka posuvné brány, okná, odkvapové systémy, systémy s tesniacou vrstvou, upevňovacie prvky a veľa ďalších výrobkov.

Praktické a pôsobivé

Plechová strešná krytina spoločnosti Borga sa vyznačuje vysokou kvalitou, dlhou životnosťou a veľkou voľnosťou pri výbere. Kladieme dôraz na dodávanie trvácnych výrobkov, ktoré poskytujú jasnú pridanú hodnotu vo všetkých stavebných projektoch. Niekedy sa sústredíme viac na funkciu, inokedy na vzhľad a dotyk. Obyčajne sa sústredíme na niekoľko rôznych aspektov. Stavebné diely spoločnosti Borga sú vhodné pre väčšinu riešení a dodávajú sa vo všetkých možných tvaroch a farbách. Moderné, klasické, praktické či pôsobivé- nič nie je nemožné.

 

DOPYT

 

 

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...