Search
Dopyty

Presvetľovacie prvky pre strechy a steny

V moderných oceľových konštrukciách má stále väčší význam vnútorné prostredie. Riešenia spoločnosti Borga umožňujú vpúšťať do hál veľké množstvo svetla a tým vytvárajú v interiéry príjemnú atmosféru. Presvetľovacie prvky predstavujú tiež dôležitý faktor z hľadiska životného prostredia a úspory energie, pretože znižujú potrebu osvetlenia cez deň.

Presvetľovacie prvky sú vystužené sklenými vláknami

Presvetľovacie prvky spoločnosti Borga sú vyrábané v rovnakom profile ako naše najbežnejšie profily: BPE18, BPD18, TR45 a Super 40.

Presvetľovacie prvky sú vyrábané z polyesteru vystuženého sklenými vláknami a sú vybavené jedinečným povrchom, ktorý minimalizuje vplyv UV žiarenia. Vďaka tomu je možné dlhšie udržať priepustnosť svetla a jas. Svetelná priepustnosť bude zachovaná veľa rokov a plasty nebudú tak rýchlo žltnúť.

  • Svetelná priepustnosť 85 %
  • Teplotný rozsah -40°C až +130°C.

Široká ponuka presvetľovacích prvkov spĺňajúca všetky potreby

Aby sme mohli splniť rôzne funkčné a estetické požiadavky, ponúkame širokú sadu doplnkových svetelných riešení pre naše oceľové haly, vrátane perforovaného plechu, vetracích otvorov, strešných okien a hrebeňových svetlíkov podľa požiadaviek investora.

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...