Search
Dopyty

Posuvné brány

Posuvné brány ponúkajú veľa výhod. Nielenže poskytujú pridanú hodnotu, ale tiež ide o overenú a preskúšanú konštrukciu. Tieto posuvné brány sú zvlášť vhodné pre haly s obmedzeným okolitým priestorom a tiež sú vhodné pre veľmi široké otvory.

Spoločnosť Borga dodáva kompletné konštrukčné sady pripravené na montáž alebo samostatné súčasti prispôsobené požadovaným rozmerom posuvných brán. Samozrejme tiež ponúkame kompletnú sadu montážnych prvkov posuvných brán s nosnosťou až 400 kg.

Ak chcete dosiahnuť vzhľad, ktorý bude ladiť s halou a jej okolím, môžete si na pokrytie krídel brány vybrať ľubovoľný plechový profil spoločnosti Borga.

 

posuvná vrata

 

Investujte do kompletných brán

Ponúkame konštrukčné sady na rámy brán v rôznych veľkostiach. Rám sa skladá zo štvorcových žiarovo pozinkovaných profilov a dodáva sa s úplnou sadou montážnych prvkov a šróbov.

Posuvná vrata

System_6255_Track_Drawing

System_5040_Track_Drawing

Posuvná vrata

Montážne prvky posuvných brán

Ponúkame kompletnú sadu montážnych prvkov posuvných brán. Táto sada zahŕňa držiaky, koľajnice, pojazdy, montážne prvky, montážne diely a rukoväte. Montážne prvky posuvných brán sa dodávajú v dvoch triedach nosností, t.j. 150 kg a 400 kg.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...