Borga
Search
  • Posuvné brány a montážne prvky posuvných vrát| BORGA
  • Posuvné brány a montážne prvky posuvných vrát| BORGA

Posuvné brány

Posuvné brány ponúkajú veľa výhod. Nielenže poskytujú pridanú hodnotu, ale tiež ide o overenú a preskúšanú konštrukciu. Tieto posuvné brány sú zvlášť vhodné pre haly s obmedzeným okolitým priestorom a tiež sú vhodné pre veľmi široké otvory.

Spoločnosť Borga predáva kompletné konštrukčné sady pripravené na montáž alebo samostatné súčasti prispôsobené požadovaným rozmerom posuvných brán. Samozrejme tiež ponúkame kompletnú sadu montážnych prvkov posuvných brán s nosnosťou až 400 kg.

Ak chcete dosiahnuť vzhľad, ktorý bude ladiť s halou a jej okolím, môžete si na pokrytie krídel brány vybrať ľubovoľný plechový profil spoločnosti Borga.

Investujte do kompletných brán

Ponúkame konštrukčné sady na rámy brán v rôznych veľkostiach. Rám sa skladá zo štvorcových žiarovo pozinkovaných profilov a dodáva sa s úplnou sadou montážnych prvkov a šróbov.

Posuvná vrata

System_6255_Track_Drawing

System_5040_Track_Drawing

Posuvná vrata

Montážne prvky posuvných brán

Ponúkame kompletnú sadu montážnych prvkov posuvných brán. Táto sada zahŕňa držiaky, koľajnice, pojazdy, montážne prvky, montážne diely a rukoväte. Montážne prvky posuvných brán sa dodávajú v dvoch triedach nosností, t.j. 150 kg a 400 kg.

Ing. Róbert Mandalík

Ing. Róbert Mandalík

Sales Manager

Nebola nájdená žiadna zhoda "{{query}}", zadajte prosím iný hľadaný výraz
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...