Search
Dopyty

Proces realizácie hál v piatich jednoduchých krokoch

Spoločnosť Borga má úplnú kontrolu nad celým procesom. To znamená, že môžeme zaručiť zodpovedajúcu kvalitu vašej oceľovej haly a ceny, ktorá sa v priebehu realizácie nezmení. Našim cieľom je odovzdanie haly v dohodnutom termíne. Konečné prevzatie haly vám potom prinesie potrebnú istotu na vašej strane a toľko potrebnú spokojnosť.

1. Špecifikácia zámeru

Oceľová hala od spoločnosti Borga by mala byť vždy založená na Vašich potrebách, prianiach a požiadavkách. Skúsený personál nášho obchodného oddelenia Vám pomôže zakomponovať do projektu všetky dostupné informácie, potreby a aspekty návrhov budovy tak, aby sa mohlo bez dlhého čakania postúpiť do ďalšej fázy projektu.

2. Pružné plánovanie

Po definovaní detailného zámeru je možné pristúpiť k vytvoreniu harmonogramu celého projektu s projektovým manažérom Borga a konkretizácii jednotlivej zodpovednosti v procese vlastnej realizácie Vašej haly. Po odsúhlasení termínov, pripravia naši projektanti a statici všetky potrebné výkresy (pohľady, pôdorys, rezy, statiku, výrobnú dokumentáciu, montážnu dokumentáciu). Časť týchto dokumentov Vám v dohodnutých termínoch poskytneme tak, aby ste ich v prípade potreby mohli využiť ako podklady do projektu pre stavebné povolenie.

3. Moderná výroba

Všetky diely primárnej a sekundárnej oceľovej konštrukcie, strešné a stenové profily pre opláštenie a oplechovanie používané na našich halách vyrábame vo výrobných podnikoch spoločnosti Borga. Rámy sú zvárane v našej novopostavenej, modernej, robotickej továrni v Poľsku.

4. Vlastné montážne tímy

Projektoví manažéri a skúsené montážne tímy postavia Vašu halu a vykonajú kontrolu kvality všetkých jednotlivých dielov. Naše montážne tímy s mnohoročnými skúsenosťami sú na naše výrobky a celé systémy náležite preškolené. Môžete si tak byť istí, že svoju prácu vykonajú rýchlo, kvalitne a bez zbytočných omeškaní.

5. Hotová hala

Vaša oceľová hala je teraz hotová – v krátkom čase ste získali projekt postavený na kľúč. Zástupca firmy Borga vykoná konečnú kontrolu oceľovej haly. Zároveň dostanete finálnu dokumentáciu vrátane nákresov, špecifikácie materiálov a ďalších dohodnutých prvkov v digitálnej podobe.

Neprekonateľná sila

V každej fáze procesu realizácie hál spoločnosti Borga, počínajúc definovaním potrieb cez vytvorenie jednoznačného zadania, plánovaním celého projektu, koordináciu súbežne prebiehajúcich prípravných prác, až po vlastnú montáž a dokončenie haly Vám bude k dispozícii niektorý z našich profesionálnych zamestnancov, ktorých úlohou bude Vám tento proces ešte viac uľahčiť. V skutočnosti sú na nás, ako na výrobcu a realizačnú firmu, z Vašej strany oprávnene kladené vysoké nároky a očakávania. Môžete očakávať rovnaký prístup pri všetkých projektoch bez ohľadu na to, či staviame halu šitú na mieru alebo štandardnú halu s vopred danými rozmermi. Vždy dostanete, čo žiadate

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...