Borga
Search
 • angarai
 • Riding hall, Sports hall | BORGA

Ľahká cesta k vašej jazdeckej hale

V spoločnosti Borga dobre vieme, ako by mala vyzerať jazdecká hala vašich snov. Možno práve preto sú naše jazdecké haly také obľúbené. Spoločnosť Borga pochádza z oblasti s najväčšou koncentráciou koní vo Švédsku. Väčšina ľudí sa tam zaujíma o jazdu na koni alebo o klus, aj keď žiadneho koňa nevlastnia. Stavba spoľahlivej jazdeckej haly je teda nutnosťou.

Tréning a cvičenie koní si vyžaduje vášeň, odhodlanie a dlhodobý prístup. Jazdecká hala by tak mala byť miestom, kde môžete so svojím koňom spokojne tráviť veľa času a spoločne sa rozvíjať v nasledujúcich rokoch. Z čisto praktického hľadiska musí spĺňať základné požiadavky na veľkosť a musí byť vybavená bránami pre zvieratá, ľudí aj strojové vybavenie. Okrem toho musí vziať do úvahy všetky individuálne praktické hľadiská týkajúce sa priestoru, prirodzeného osvetlenia, atď. Jazdecká hala je tiež výrazom vlastného štýlu. Neváhajte sa nás spýtať, ako vám môžeme pomôcť pri návrhu vašej konkrétnej jazdeckej haly tak, aby bola nádherná, jedinečná a zapadala do okolitého prostredia.

Štandardné veľkosti stajní s jazdeckými halami:

 • 22 x 42 m, bežné rozmery na každodennú jazdu a lekcie
 • 22 x 60 m, na drezúru a súťaže v ukážkovom skoku

 

Spoľahlivý partner od začiatku do konca

Spoločnosť Borga má rozsiahle skúsenosti v mnohých oblastiach stavby hál a pomôže vám so všetkým od plánovania až po montáž. Máme pod kontrolou celý reťazec a vďaka tomu môžeme garantovať cenu, dodanie a kvalitu, ktorá vydrží. Samozrejme vám taktiež poskytneme podporu v priebehu plánovania a procesu získavania povolení. Spoločne vytvoríme a nájdeme najlepšie možné riešenia pre vás aj vášho koňa.

Spoločnosť Borga dodáva prefabrikované riešenia od malých hál po väčšie arény. Budujeme tiež dodatočné vybavenia, akými sú stajne, sklady krmiva, šatne, vstupy, atď. Získajte ďalšie informácie o našich samostatných a ekonomických riešeniach stajní.

borga_steel_buildings_sport_riding_boardVybavte svoju jazdeckú halu osvetlením a lambrínami

Naše doplnkové produkty sú navrhnuté tak, aby vydržali náročné podmienky v poľnohospodárskom a jazdeckom prostredí. Napríklad vo Švédsku dodržujeme odporúčania jazdeckej federácie a aj v ostatných regiónoch sa snažíme získať potrebné informácie na to, aby sme vám pomohli pri hľadaní riešení vašich zámerov.

Pomôžeme vám riešiť lambríny, ich dodanie aj riešenie kotvenia k našej haleborga_steel_buildings_sport_riding_lighting1

Vyberte si jednu z možností moderného osvetlenia- štandardné alebo energeticky úsporné LED osvetlenie. Osvetlenie je montované na vedenie, ktoré sa ťahá pozdĺž stropu haly, a je dodávané spoločne so svietidlami, vrátane montáže. Osvetlenie je možné zapínať po častiach. Kompletné riešenie od spoločnosti Borga zahŕňa inštaláciu elektrickej rozvodnej skrine s prúdovými chráničmi vrátane 230V zástrčky a poistiek. Za poskytnutie vstupného 25A káblu k pripojeniu k jednému zo štítov jazdeckej haly zodpovedá klient. Elektrickú inštaláciu vykonáva autorizovaný partner spoločnosti Borga.

Predtým ako prvýkrát kontaktujete našu spoločnosť, premyslite si prosím nasledujúce otázky:

 • Izoláciu alebo bez nej?
 • Aké veľké stajne chcete mať v jazdeckej hale?
 • Hala je určená iba na cvičenie alebo aj na súťaže?
 • Na aké disciplíny by mala byť hala určená?
 • Potrebujete dodatočné priestory, akými sú kancelárie, šatne, kaviareň, galéria alebo stajne?
 • Poloha, orientácia a okolité prostredie
 • Aká je situácia ohľadom príjazdových ciest a parkovania?

DOPYT

 

Nebola nájdená žiadna zhoda "{{query}}", zadajte prosím iný hľadaný výraz
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...