Search
Dopyty

Perforované plechy

V našej širokej ponuke profilov ponúkame aj perforované plechy. Tie našli v poslednej dobe veľkú obľubu medzi zákazníkmi a vďaka svojej funkčnosti nachádzajú široké uplatnenie dnes už takmer vo všetkých Borga halách.

Kontaktujte nás!
Ing. Róbert Mandalík
Ing. Róbert Mandalík

Obchodný manažer hál

+421 911 898 911 Call
Sme tu preto, aby sme Vám poradili s Vaším rozhodnutím. Na základe našich skúseností pomáhame našim klientom robiť pre nich tie najlepšie riešenia.

VÝHODY PERFOROVANÉHO PLECHU

Najvýstižnejšie je možné charakterizovať funkčnosť perforovaných plechov slovami majiteľky nami dokončenej jazdiarne:

„Perforované plechy sú lepšie ako ostatné iné riešenia presvetlenia a vetrania, pretože prepúšťajú dostatok svetla bez vytvárania tieňov. Nemusí sa špeciálne vetrať, pretože vďaka perforovaným plechom hala dýcha a pokiaľ sú horúčavy nemusia koňa von. Veterné počasie v hale nepocítite, ale napriek tomu je hala prirodzene odvetraná. Vo vnútorných priestoroch nevzniká vlhkosť a kondenzát“ .

Doplniť ešte môžeme, že perforovaný plech má úžasnú absorbciu vonkajšieho zvuku ako môžete sami vidieť a hlavne si vypočuť  v našom krátkom videu.

Perforované plechy v kombinácii s vhodne zvolenou skladbou plášťa je možné tiež použiť na potlačenie hluku vo vnútri napríklad výrobnej haly.

VYUŽITIE V RÔZNYCH OBLASTIACH

Perforované plechy dnes nájdete v poľnohospodárskych budovách ako sú napríklad stajne a zimoviská, v jazdeckých halách, poľnohospodárskych skladových halách využívaných na sušenie obilnín a ďalších plodín, v priestranných výrobných halách, nájdete ich aj pri otvorených hálach na stenách chrániacich proti slnečným lúčom alebo vetru.

Môžu byť použité na stenách, v štítoch, v podhľadoch a to vždy tak, aby sa dosiahlo požadované prirodzené presvetlenie, odvetrávanie a zároveň bolo chránené vnútro haly.

Perforované plechy Borga majú dobrý pomer pevnosti k hmotnosti.

K dispozícii v profiloch BPD 18 a BPE 18.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...