Search
Dopyty

Perforované plechy

Perforované plechy našli v poslednej dobe veľkú obľubu medzi zákazníkmi a vďaka svojej funkčnosti nachádzajú široké uplatnenie dnes už takmer vo všetkých Borga halách.

Najvýstižnejšie možno charakterizovať funkčnosť perforovaných plechov slovami majiteľky nami dokončenej jazdiarne: “Perforované plechy sú lepšie ako ostatné iné riešenia presvetlenia a vetrania, pretože prepúšťa dostatok svetla bez vytvárania tieňov. Nemusí sa špeciálne vetrať, pretože vďaka perforovaným plechom hala dýcha a ak sú horúčavy, nemusia kone von. Veterné počasie v hale nepocítite, ale napriek tomu je hala prirodzene odvetraná. Vo vnútorných priestoroch nevzniká vlhkosť a kondenzát.”

 

Doplniť ešte môžeme, že perforovaný plech má úžasnú absorbciu vonkajšieho zvuku ako môžete sami vidieť a hlavne si vypočuť v našom krátkom videu. 

 

Perforované plechy v kombinácii s vhodne zvolenou skladbou plášťa možno tiež použiť na potlačenie hluku vnútri napríklad výrobnej haly.  Perforované plechy dnes nájdete v poľnohospodárskych budovách ako sú napríklad stajne a zimoviská, v jazdeckých halách, poľnohospodárskych skladových halách využívaných na sušenie obilnín a ďalších plodín, v priestranných výrobných halách, nájdete ich aj u otvorených hál na stenách chrániacich proti slnečnému svetlu alebo vetru.

Možu byť použité na stenách, v štítoch, v podhľadoch a to vždy tak aby sa dosiahlo požadovaného prirodzeného presvetlenia, odvetrávania a zároveň bolo chránené vnútro haly.

Perforované plechy Borga majú dobrý pomer pevnosti k hmotnosti.

K dispozícii v profiloch BPD 18 a BPE 18.

 

 

 

 

Vzor R3T5
Typ otvorov kruh
Priemer otvorov 4 mm
Trojuholníková rozteč 7 mm
Otvorená plocha 29,7 %

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...