Search
Dopyty

Výrobné haly pre vaše podnikanie

Spoločnosť, ktorá sa rozhodla investovať do novej výrobnej haly potrebuje pre svoj zámer spoľahlivého a skúseného partnera.

Kontaktujte nás!
Ing. Róbert Mandalík
Ing. Róbert Mandalík

Obchodný manažer hál

+421 911 898 911 Call
Sme tu preto, aby sme Vám poradili s Vaším rozhodnutím. Na základe našich skúseností pomáhame našim klientom robiť pre nich tie najlepšie riešenia.

NIE SME LEN STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ

Pre každú výrobnú spoločnosť je dôležité vyhnúť sa neplánovaným výrobným pozastávkam, ku ktorým pri rekonštrukciách či stavbách hál môže dôjsť.

Borga je pre Vás vhodným partnerom aj z toho dôvodu, že zaistí kontroly celého projektu počnúc definovaním zámeru, vlastných projektantov a statiky riešenú dokumentáciu, vlastnú výrobu a rýchlu montáž bez vplyvu na zníženie kvality i spracovania.

Našim cieľom je aby vaša oceľová hala vyzerala tak, ako chcete a fungovala presne tak ako potřebujete.

MÁME VLASTNÝ CERTIFIKOVANÝ A AUTOMATIZOVANÝ VÝROBNÝ ZÁVOD NA OCEĽOVÉ RÁMY

ktorý je sám o sebe ukážkou moderného riešenia prevádzky. Spomenieme len niekoľko zásadných parametrov našej výrobnej haly, a to:

  • Samotná veľkosť haly 38 x 120 x 8. Na rôznych stranách haly až 6metrové presahy prispôsobené k logistike.
  • Hala je rozdelená na niekoľko samostatných oddelení a sektorov (sklad vstupných materiálov a rad medziskladových priestorov, montážne linky na delenie materiálov, 2 robotické zváracie linky, dokončenie, lakovňa a podobne).
  • Využívame paralelne niekoľko žeriavov s rôznou manipulačnou šírkou a nosnosťou, čím si zjednodušujeme manipuláciu a logistiku s polotovarmi i hotovými výrobkami.
  • Máme špeciálny závesný systém umožňujúci manipuláciu a sušenie aj množstvo ďalších vylepšení.
  • Bezpodmienečná je tiež vhodná tepelná temperácia v hale, zaistené musí byť hlavne zodpovedajúce vetranie jednotlivých priestorov (napríklad zváracej linky).
  • Špeciálne osvetlenie, požiarne zabezpečenie zodpovedajúce prevádzke a napríklad dodržiavanie vhodnej mikroklímy a čistoty v lakovni a sušiacej linke, ktoré sú súčasťou haly.
  • Zároveň sú v hale umiestnené administratívne, sociálne a spoločné priestory s rôznym využitím.

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...