Search
Dopyty

LED osvetlenie na mieru

LED svetlá sú dnes už samozrejmosťou vo všetkých odvetviach ako napríklad v priemysle, poľnohospodárstve, logistike alebo v jazdectve. Dlhá prevádzková doba a rovnomerný svetelný výkon vytvára podmienky pre čo najlepšie pracovné prostredie, produktivitu a hospodárnosť.

Objednaním  osvetelnia od spoločnosti Borga spolu s Vašou novou halou urobíte múdre rozhodnutie. Priemyselné svietidlá od našej spoločnosti sú energeticky úsporné, vysoko kvalitné a takmer bezúdržbové.

Naši montéri, ktorí už sú na mieste s plošinami a ďalším náradím, zostavia a následne upevnia osvetlenie na konštrukciu. Borga svietidlá sú vybavené technológiou Plug & Play, ktorá umožňuje extrémne rýchlu inštaláciu.

Jediná vec, ktorú Vy musíte po našej montáži urobiť, je zabezpečiť prívod napájania na miesto pripojenia a následne zaistiť revíziu. Svietidlá sú vyrábané v treide izolácie umožňujúcej ich použitie v náročnom prostredí. Telo svietidla je vyrobené z hliníka zaisťujúceho dlhú životnosť.

 

LED osvetlenie je najlepšou voľbou pre Vašu firmu či podnikanie

Priemyselný alebo skladový priestor môže obsahovať miesta s rôznymi požiadavkami na osvetlenie. To znamená, že rôzne svietidlá poskytujú rôzne nastavenie uhla, svetla alebo intenzitu žiarenia. LED osvetlenie nastavíme podľa Vašich potrieb tak, aby bolo osvetlenie 100% efektívne a ekonomické. V skladoch to môže znamenať, že svietidlá by mala svietiť iba v miestach, kde sú v súčasnej dobe napríklad kamióny, manipulačné a kompletizačné priestory a pracovníci.

Optimalizácia nákladov spotřeby elektrickej energie je dôležitá a LED osvetlenie vedie k zníženiu spotreby enertie vďaka vysokej energetickej účinnosti. Môžete ušetriť 50-70% celkových nákladov na energiu pomocou LED osvetlenie namiesto tradičných svietidiel.

Přečo si zvoliť LED osvetlenie od firmy BORGA?

  • Dodáme osvetlenie a optimalizujeme návrh podľa Vašich potrieb.
  • Vykonáme montáž v nadväznosti na rozmiestnenie konštrukcie.
  • Získate energeticky efektívne, vysokokvalitné a bezúdržbové osvetlenie, ktoré je cenovo dostupné s dlhou životnosťou.

 

Technické údaje pre LED osvetlenie:

Svetelný tok: 14080 lumenov (až 156 lm / W)
Výkon: 90 W / 120 W
Svetelný efekt: 170 lm / W
Počet fáz: Jednofázové alebo trifázové
Vstupné napetie: 230 V
Teplota barvy (CCT) 2700 K, 3000 K, 4000 K, 5000 K, 5700 K, 6000 K
Číslo vykrelenie farieb (CRI) Skupina 1 B, min. 80
Svetlo úhel: 4 (90°) (volitelné: 60°30°LA LAA)
IP Hodnotenie: IP54
Hmotnosť na svietidlo: 5 kg
Plug & Play: Ano
Stmívatelné: Ano (volitelné)
CE: ano
Záruka: 5 let

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...