Search
Dopyty
  • Mūsų vertybės | BORGA

Dodržujeme sľuby

Švédske slovo „borga“ znamená byť schopný niečo sľúbiť alebo zaručiť. Znamená to prevziať zodpovednosť za slová aj činy. V našom prípade to znamená snahu využiť naše znalosti na dosiahnutie rovnováhy medzi cenou a kvalitou. Na spoločnosť Borga sa môžete spoľahnúť vo všetkých jej podnikateľských činnostiach. To vám zaručujeme.

Ľudia zo Skary v západnom Švédsku idú rovno na vec a ľahko sa s nimi spolupracuje. Sme hrdí na to, čo robíme a stojíme si za svojím slovom. Tiež radi pomáhame a vážime si ostatných bez ohľadu na to, či ide o zákazníkov alebo zamestnancov. Srdce spoločnosti Borga je v meste Skara, ale náš pohľad je upriamený ďalej do sveta. Vďaka tomu stojíme pevne na zemi, ale zároveň sa pozeráme na stavebný sektor z medzinárodného hľadiska.

Zaručujeme jednoduchosť

Našim cieľom je ponúkať cenovo najefektívnejší systém hál na trhu a zároveň aj najľahší a najpružnejší proces výstavby v sektore. Tento cieľ sa môže zdať ambiciózny, no spoločnosť Borga je orientovaná na riešenia. Pokiaľ vieme o probléme, tak ho riešime. Pokiaľ prídeme na metódu, ktorá nefunguje, vyvinieme novú. Neustále skúmame platnosť tradičných metód a vďaka tomu môžeme vstupovať na trh s efektívnejšími stavebnými postupmi.

Naše kľúčové hodnoty:

Orientácia na riešenia.

  • Uspokojujeme potreby našich zákazníkov, tak estetické ako aj funkčné.

Pomoc

  • Pomáhame si navzájom a aj našim zákazníkom, s cieľom uľahčiť si vzájomne každodenný život.

Pozeráme vpred

  • Vždy sa snažíme objaviť inteligentnejšie a efektívnejšie pracovné metódy.
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...