Search
  • Sportas ir jojimas | BORGA
  • Sportas ir jojimas | BORGA

Oceľové haly na jazdectvo

Spoločnosť Borga už 40 rokov tradične spolupracuje, predovšetkým v severských krajinách, s veľkými klubmi i menšími súkromnými prevádzkovateľmi alebo majiteľmi jazdiarní a stajní pre kone. Jazdectvo, či už sa jedná o parkúr, western, alebo drezúru, je nám veľmi blízke, čo je dôvodom, prečo sa naše jazdiarne a stajne pre kone stali tak obľúbené.

Obľuba koní sa rozšírila a stala sa tradíciou aj vo zvyšku Európy, Slovensko nevynímajúc. Či už sa jedná o vrcholový či rekreačný šport alebo aktívny odpočinok, v našej zemepisnej šírke a v našom podnebí je nutné mať možnosť trénovania a ustajnenia koní vo vhodných priestoroch, umožňujúcich maximálnu starostlivosť počas celého roka.

Majitelia koní riešia niekoľko základných potrieb a to predovšetkým, kde kone ustajniť, kde uskladniť krmivo, a kde trénovať za nepriaznivého počasia alebo vo večerných hodinách. Týmto potrebám musia prispôsobiť aj priestory, v ktorých sú kone trénované a ustajnené. Pri návrhu a výrobe jazdeckej haly zohľadňujeme tieto špecifické požiadavky a berieme do úvahy individuálne potreby každého zákazníka.

Za dobu nášho pôsobenia, sme získali stovky spokojných zákazníkov a realizovali sme veľkú škálu jazdiarní – od štandardných, až po haly pre náročných zákazníkov. Naši skúsení obchodní zástupcovia a vedúci projektov Vám ochotne pomôžu od počiatočnej fázy plánovania až po konečnú montáž.

 

 

Pre viac informácií sa pozrite na jednotlivé typy na našich stránkach alebo kontaktujte našich obchodných zástupcov.

  dopyt

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...