Borga
Search
  • Sportas ir jojimas | BORGA
  • Sportas ir jojimas | BORGA

Oceľové haly na jazdectvo

Spoločnosť Borga už 40 rokov tradične spolupracuje, predovšetkým v severských krajinách, s veľkými klubmi i menšími súkromnými prevádzkovateľmi alebo majiteľmi jazdiarní a stajní pre kone. Jazdectvo, či už sa jedná o parkúr, western, alebo drezúru, je nám veľmi blízke, čo je dôvodom, prečo sa naše jazdiarne a stajne pre kone stali tak obľúbené.

Obľuba koní sa rozšírila a stala sa tradíciou aj vo zvyšku Európy, Slovensko nevynímajúc. Či už sa jedná o vrcholový či rekreačný šport alebo aktívny odpočinok, v našej zemepisnej šírke a v našom podnebí je nutné mať možnosť trénovania a ustajnenia koní vo vhodných priestoroch, umožňujúcich maximálnu starostlivosť počas celého roka.

Majitelia koní riešia niekoľko základných potrieb a to predovšetkým, kde kone ustajniť, kde uskladniť krmivo, a kde trénovať za nepriaznivého počasia alebo vo večerných hodinách. Týmto potrebám musia prispôsobiť aj priestory, v ktorých sú kone trénované a ustajnené. Pri návrhu a výrobe jazdeckej haly zohľadňujeme tieto špecifické požiadavky a berieme do úvahy individuálne potreby každého zákazníka.

Za dobu nášho pôsobenia, sme získali stovky spokojných zákazníkov a realizovali sme veľkú škálu jazdiarní – od štandardných, až po haly pre náročných zákazníkov. Naši skúsení obchodní zástupcovia a vedúci projektov Vám ochotne pomôžu od počiatočnej fázy plánovania až po konečnú montáž.

 

 

Pre viac informácií sa pozrite na jednotlivé typy na našich stránkach alebo kontaktujte našich obchodných zástupcov.

  dopyt

Súbory ke stiahnutie
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...