Search

Montované oceľové haly

Postaviť montovanú oceľovú halu od prvých myšlienok, prvých náčrtov, ďalších krokov až po moment, kedy máte v ruke kľúč, by malo byť jednoduché a čo najrýchlejšie. Naša úloha v tomto procese je vás vypočuť a hľadať vhodné spoločné riešenia.

Borga systém montovaných oceľových hál predstavuje jedinečnú koncepciu prefabrikácie ponúkajúcu rýchlosť, cenovú dostupnosť a jednoduchosť.

Spoločnosť Borga sa líši od bežných dodávateľov oceľových hál tým, že väčšinu komponentov potrebných pre výstavbu vlastnej haly vyrába vo vlastných závodoch, na základe dokumentácie vypracovanej vlastnými projektantmi. Montážne tímy Borga zaistia výstavbu montovanej haly, ktorá je rýchla, efektívna a v dohodnutom termíne výstavby. Spoločnosť Borga tak patrí v oblasti výstavby hál k tím výnimočným, ktorí majú pod kontrolou celý proces, od účasti na definovaní zámeru, vlastnej projekcie, výroby až po montáž. Vďaka tomu bude vaša oceľová hala vyzerať a fungovať presne tak, ako sa dohodneme.

Forma, funkčnosť a hospodárnosť

BORGA Vám ponúka znalosti a skúsenosti z rôznych oblastí. Naše montované haly našli uplatnenie v priemysle, výrobe, poľnohospodárstve a sú využívané k skladovaniu, administratívnym a športovým účelom, existujú jazdecké haly i veľké prístrešky.

Použitie a implementáciu BORGA systémových riešení a BORGA výrobkov z hľadiska komplikovanosti a rozsahu prác na halách bez ohľadu na veľkosť haly možno zjedodušene rozdeliť na:

  • Výstavba HÁL NA MIERU
  • Výstavba hál v rámci výhodného systému QUICK & EASY
  • Rekonštrucie celých hál vrátanie časti konštrukcie alebo len strešných a stenových plášťov

1. HALY NA MIERU

Táto skupina BORGA hál pokrýva viacero oblastí. Jedná sa o haly izolované a neizolované, o projekty s ekonomickou šírkou bez podporných stĺpov až do 40 m, haly viacloďové s podporami uprostred, haly s medziposchodím a so žeriavovými dráhami, haly s predprípravou na budúce rozšírenie a predĺženie, haly prispôsobené tvaru pozemku a ďalšími úpravami podľa požiadaviek investora…

 

Existuje veľké množstvo realizácií montovaných hál „šitých na mieru“ potrebám zákazníkov. Inšpirujte sa hotovými projektami a my vám následne halu prispôsobíme podľa vašich požiadaviek alebo len definujte čo potrebujete a my vám pomôžeme váš zámer realizovať.

2. Zvýhodnený systém QUICK & EASY

V Borga ponuke existuje finančne výhodná produktová rada montovaných hál QUICK & EASY, ktorá vám umožní ešte viac ušetriť a celý proces zrýchli tak, že postavené rámy uvidíte do 8 týždňov od podpisu zmluvy. Vyberte si jednu zo štandardných montovaných hál s pevne danými rozmermi a relatívne obmedzeným množstvom riešení a doplnkov, avšak v konečnom dôsledku cenovo najvýhodnejších.

Nech už si zvolíte čokoľvek, získate tak v nás schopného partnera a samotnú oceľovú halu, ktorá vám bude plniť svoju funkciu naozaj dlho. Spoločnosť Borga sa tak stene jediným partnerom pre realizáciu samotnej montovanej oceľovej haly, ktorého potrebujete.

Vždy sa snažíme s vami nájsť vhodné a ekonomické riešenie !!!

 

 

 

  Dopyt

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...