Borga
Search
  • Steel halls, Steel buildings, Sheet halls, Machine halls | BORGA

Oceľové haly na mieru

Postaviť oceľovú halu od prvého nákresu až po moment, kedy máte v ruke kľúč, by malo byť ľahké. Taký bol vždy náš prístup, do ktorého sa snažíme vždy zahrnúť a zohľadniť všetky vaše požiadavky. Náš spôsob stavania hál urobil zo spoločnosti Borga najkomplexnejšieho dodávateľa na trhu.

Oceľové haly od spoločnosti Borga sa od bežných dodávateľov plechových hál líšia v tom, že všetky nosné diely vyrábame vo vlastných závodoch. Vďaka tomu nesieme zodpovednosť od každého zvareného spoja až po vhodne vybrané vstupné suroviny. Naše montážne tímy zabezpečujú, aby bola vaša oceľová hala zmontovaná rýchlo, presne a bezpečne. Stručne povedané, spoločnosť Borga je v oblasti stavby hál jedinečná a má pod kontrolou celý proces. Pre vás je to pohodlné a pre nás je to prirodzené.

Borga, to sú oceľové haly

Oceľové haly od spoločnosti Borga vždy predstavujú kvalitné riešenia bez ohľadu na vzhľad alebo účel. Vieme ako vyrábať, vyvíjať, plánovať a stavať funkčné oceľové haly. Inteligentný systém hál spoločnosti Borga, spoločne s našimi jedinečnými rámami uľahčuje proces výstavby oceľovej haly podľa vašich požiadaviek a prianí. Vďaka tomu bude vaša oceľová hala fungovať a vyzerať presne tak, ako budete chcieť. Inými slovami, estetický vzhľad bude zapadať do prostredia a oceľová hala splní čo sľubujeme. Spoločnosť Borga vám rozumie a vždy zohľadňuje vaše skutočné potreby.

Načúvame signálom

Oceľové haly od spoločnosti Borga sa používajú v niekoľkých krajinách a v rôznych odvetviach. Našimi hlavnými odvetviami sú priemysel, poľnohospodárstvo, obchod a šport vrátane jazdectva, respektíve jazdeckých hál. Medzi týmito odvetviami existuje veľké množstvo variant a na mieru šitých riešení. Naša hala Quick & Easy vám umožňuje zvoliť si hotové štandardné riešenie s pevne danými rozmermi a tým dosiahnuť ešte lepšie hodnoty. Každopádne nech už si vyberiete čokoľvek, získate tak schopného partnera a samotnú oceľovú halu, ktorí vám vydržia naozaj dlho. Spoločnosť Borga je tak jediný partner pre realizáciu haly, ktorého potrebujete.

dopyt

Nebola nájdená žiadna zhoda "{{query}}", zadajte prosím iný hľadaný výraz
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...