Search
Dopyty

Montované oceľové haly

Postaviť montovanú oceľovú halu od prvých myšlienok, prvých náčrtov, ďalších krokov až po moment, kedy máte v ruke kľúč, by malo byť jednoduché a čo najrýchlejšie. Naša úloha v tomto procese je vás vypočuť a hľadať vhodné spoločné riešenia. Cieľom je aby Vaša hala vyzerala presne tak ako chcete a aby fungovala tak ako potrebujete.

Haly na mieru

Táto skupina BORGA hál pokrýva viacero oblastí. Jedná sa o haly izolované a neizolované, o projekty s ekonomickou šírkou bez podporných stĺpov až do 40 m, haly viacloďové s podporami uprostred, haly s medziposchodím a so žeriavovými dráhami, haly s predprípravou na budúce rozšírenie a predĺženie, haly prispôsobené tvaru pozemku a ďalšími úpravami podľa požiadaviek investora…

Existuje veľké množstvo realizácií montovaných hál „šitých na mieru“ potrebám zákazníkov. Inšpirujte sa hotovými projektami a my vám následne halu prispôsobíme podľa vašich požiadaviek alebo len definujte čo potrebujete a my vám pomôžeme váš zámer realizovať.

Viac informácií

SYSTÉM QUICK & EASY - POSTAV SI SÁM

V Borga ponuke existuje finančne výhodná produktová rada montovaných hál QUICK & EASY – POSTAV SI SÁM, ktorá vám umožní ešte viac ušetriť a celý proces zrýchli tak, že postavené rámy uvidíte do 8 týždňov od podpisu zmluvy.

Vyberte si jednu zo štandardných montovaných hál s pevne danými rozmermi a relatívne obmedzeným množstvom riešení a doplnkov, ktorú zvládnete postaviť sami.

Pri nákupe haly Borga QUICK & EASY získate podrobný montážny návod, ktorý Vás krok za krokom prevedie procesom výstavby. 

Viac informácií

REKONŠTRUKCIE

Potrebujete rýchleho a spoľahlivého partnera na rekonštrukciu vašej existujúcej haly?

Vždy sa snažíme nájsť pre investrora zodpovedajúce riešenie. Spoločne hľadáme to najvhodnejšie, a to nielen z pohľadu ceny, kedy sa pokúsime napríklad využiť staré nosné konštrukcie, oporné múry a stavebné prvky z pôvodnej budovy, ale aj z pohľadu funkčnosti.

Máme skúsených projektových manažérov a montážne tímy dlhodobo pracujúce s naším systémom, ktorí už realizovali celý rad rekonštrukcií.

Pozrite sa na naše referencie vykonaných rekonštrukcií

Viac informácií

Koľko stojí oceľová hala?

NAPIŠTE NÁM

Ing. Róbert Mandalík
Ing. Róbert Mandalík

Obchodný manažer hál

+421 911 898 911 Call
Som odborníkom na stavbu montovaných oceľových hál a pomôžeme Vám od prvých myšlienok a náčrtkov až po samotnú realizáciu.
administrativa

Kvalitné oceľové haly

Oceľové haly od spoločnosti Borga sú vždy kvalitným riešením s ohľadom na estetiku a účel. Máme 50 rokov skúseností s výstavbou a vieme ako vyrábať a stavať účelné, odolné a atraktívne oceľové haly.

Vyberte si nás a získate spoľahlivého stavebného partnera, ktorý má skúsenosti, znalosti a zdroje potrebné a navýstavu malých či veľkých a komplikovaných prejektov.

Je to rozdiel medzi bežnou halou a oceľovou halou od Borgy.

Ridhus | BORGA

Výhody oceľových hál Borga

  • Mnohoročné skúsenosti švédskej firmy vo výrobe a výstavbe oceľových hál
  • V celej Európe boli postavené tisíce hál
  • Moderná certifikovaná výroba
  • Dôraz na kotrolu kvality u všetkých komponentov
  • Halový systém pre všetky odvetvia
  • Skúsený a spoľahlivý partner
  • Estetické a účelné haly priamo od výrobca

Sme tí praví koho hľadáte.

administratívna budova

PREČO STAVIEŤ PRÁVE S NAMI?

Vyberte si nás a získate spoľahlivého stavebného partnera, ktorý má skúsenosti, znalosti a zdroje nevyhnutné na výstavbu malých či veľkých a komplikovaných projektov.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...