Search
Dopyt haly

Montované oceľové haly

Postaviť montovanú oceľovú halu od prvých myšlienok, prvých náčrtov, ďalších krokov až po moment, kedy máte v ruke kľúč, by malo byť jednoduché a čo najrýchlejšie. Naša úloha v tomto procese je vás vypočuť a hľadať vhodné spoločné riešenia.

Kontaktujte naše obchodné oddelenie
Ing. Róbert Mandalík
Som odborníkom na stavbu montovaných oceľových hál a pomôžeme Vám od prvých myšlienok a náčrtkov až po samotnú realizáciu.

Haly na mieru

Táto skupina BORGA hál pokrýva viacero oblastí. Jedná sa o haly izolované a neizolované, o projekty s ekonomickou šírkou bez podporných stĺpov až do 40 m, haly viacloďové s podporami uprostred, haly s medziposchodím a so žeriavovými dráhami, haly s predprípravou na budúce rozšírenie a predĺženie, haly prispôsobené tvaru pozemku a ďalšími úpravami podľa požiadaviek investora…

Existuje veľké množstvo realizácií montovaných hál „šitých na mieru“ potrebám zákazníkov. Inšpirujte sa hotovými projektami a my vám následne halu prispôsobíme podľa vašich požiadaviek alebo len definujte čo potrebujete a my vám pomôžeme váš zámer realizovať.

Viac informácií

Zvýhodnený systém QUICK & EASY

V Borga ponuke existuje finančne výhodná produktová rada montovaných hál QUICK & EASY, ktorá vám umožní ešte viac ušetriť a celý proces zrýchli tak, že postavené rámy uvidíte do 8 týždňov od podpisu zmluvy. Vyberte si jednu zo štandardných montovaných hál s pevne danými rozmermi a relatívne obmedzeným množstvom riešení a doplnkov, avšak v konečnom dôsledku cenovo najvýhodnejších.

Nech už si zvolíte čokoľvek, získate tak v nás schopného partnera a samotnú oceľovú halu, ktorá vám bude plniť svoju funkciu naozaj dlho. Spoločnosť Borga sa tak stene jediným partnerom pre realizáciu samotnej montovanej oceľovej haly, ktorého potrebujete.

Vždy sa snažíme s vami nájsť vhodné a ekonomické riešenie !!!

Viac informácií

Unikátne stavebný systém pre oceľové haly

Inteligentný samostatne vyvinutý systém uľahčuje stavbu oceľovej haly podľa Vašich požiadaviek a prianí. Cieľom je aby Vaša hala vyzerala presne tak ako chcete a aby fungovala tak ako potrebujete.

Systém sa skláda z našich vlastných prefabrikovaných prvkov a našich premyslených technických riešení. Na jednej strane štandardizované a ekonomické, na druhej strane flexibilné, aby sme mohli prispôsobiť každú oceľovú halu do najmenších detailov.

Viac informácií

Koľko stojí oceľová hala?

NAPIŠTE NÁM

Kvalitné oceľové haly

Oceľové haly od spoločnosti Borga sú vždy kvalitným riešením s ohľadom na estetiku a účel. Máme viac ako 45 rokov skúseností s výstavbou a vieme ako vyrábať a stavať účelné, odolné a atraktívne oceľové haly.

Vyberte si nás a získate spoľahlivého stavebného partnera, ktorý má skúsenosti, znalosti a zdroje potrebné a navýstavu malých či veľkých a komplikovaných prejektov.

Je to rozdiel medzi bežnou halou a oceľovou halou od Borgy.

Získajte ponuku zadarmo

Výhody oceľových hal Borga

  • Mnohoročné skúsenosti švédskej firmy vo výrobe a výstavbe oceľových hál
  • V celej Európe boli postavené tisíce hál
  • Moderná certifikovaná výroba
  • Dôraz na kotrolu kvality u všetkých komponentov
  • Halový systém pre všetky odvetvia
  • Skúsený a spoľahlivý partner
  • Estetické a účelné haly priamo od výrobca

Borga je ten pravý staviteľ hál, ktorého potřebujete.

Kontaktujte nás
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...