Search
  • Industrial buildings, Workshops and Warehouses | BORGA
  • Industrial buildings, Workshops and Warehouses | BORGA

OCEĽOVÉ HALY PRE PRIEMYSEL

Spoločnosť Borga rozumie priemyslu vďaka spolupráci na množstve projektov v segmente priemyslových hál, kde spolu s investormi a projektantmi hľadala rôznorodé funkčné a ekonomicky výhodné riešenia. Borga je tak nositeľom množstva informácií, ktoré teraz môže zdieľať aj s Vami, a ktoré môžeme využiť pri spoločnom hľadaní optimálneho a efektívneho riešenia Vašich potrieb. A to bez zbytočného plytvania Vašich prostriedkov a Vášho času.

Z JEDNÉHO ODVETVIA DO DRUHÉHO

Spoločnosť Borga získala výnimočné postavenie jednak vďaka dlhodobému pôsobeniu na trhoch v rôznych regiónoch, a v neposlednom rade aj vďaka znalostiam získaným vo vlastnej výrobe, skladovaní a logistike.

Dodávame široké spektrum hál pre výrobu, dielne, skladovanie a logistiku vrátane celej škály ďalších kombinácií, ako napríklad spojenie výroby, administratívy a expedície v jednom objekte.

Naše dlhoročné skúsenosti spojené s každodennou prevádzkou nám umožňujú stavať racionálne a jedinečné priemyslové stavby s prípravou miesta, napríklad pre mostové žeriavy, medziposchodia, kancelárske priestory či špeciálne sklady. Priemyslové haly od spoločnosti Borga k tomu zjednodušia každodennú prevádzku Vášho podniku, zlepšia jeho efektivitu a posilnia Vašu značku.

Než sa pustíte do projektu a následnej výstavby výrobnej, skladovej či administratívnej haly, mali by ste si vždy položiť rad zásadných otázok, ktoré môžu významne ovplyvniť podobu konečného riešenia. Pre viac informácií sa pozrite na jednotlivé typy hál na našich stránkach, alebo kontaktujte našich obchodných zástupcov.

Borga má pod kontrolou celý priebeh realizácie:

  • Od definovania zámeru za pomoci skúsených obchodných zástupcov,
  • cez vlastnými projektantmi a statikmi riešenú dokumentáciu k hale vrátane tej výrobnej a montážnej,
  • vlastnú výrobu oceľových rámov a ďalších častí primárnej a sekundárnej konštrukcie vrátane opláštenia,
  • až po rýchlu montáž haly našimi preškolenými a skúsenými montážnymi tímami.

  DOPYT

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...