Search
Dopyty

Oceľové haly pre priemysel

K úspechu nevedú žiadne skratky, ako podnikateľ sa musíte 100% sústrediť na podnikanie. Nechajte si od nás dodať priemyselnú budovu, a majte prehľad o trhu, konkurencii a každodennej prevádzke.

Kontaktujte nás!
Ing. Róbert Mandalík
Ing. Róbert Mandalík

Obchodný manažer hál

+421 911 898 911 Call
S radosťou Vám pomôžeme s akými koľvek otázkami ohľadne našich produktov a služieb.

NECHAJTE SI POSTAVIŤ PRIEMYSELNÚ HALU NA MIERU

Čo potrebujete, vyriešime.

Vždy vychádzame z Vašich jedinečných potrieb a spoločne vytvoríme optimálne riešenie pre potřeby Vášho podnikania.

Príkladom toho, čo robí našu spoločnosť perfektným partnerom pre výstavbu priemyselných hál, je naša kapacita na kreslenie a projektovanie potrebnej dokumentácie. Môžeme navrhovať spoločne s Vami alebo sa o design postaráme sami.

Viac informácií

STAVÍME MNOHO TYPOV PRIEMYSELNÝCH AREÁLOV

Priemyselná hala sa často vyznačuje tým, že rôzne obchodné časti sú umiestnené pod rovnakou strechou. Na priemyselnú halu sa takmer vždy sťahujú funkčné požiadavky, ktoré kladú vysoké nároky na konštrukciu haly.

Môže sa jednať o dimenzovanie priemyselnej haly na betónové podlahy, mostové žeriavy, vstavanie striech, požiarne a energetické požiadavky a ďalšie. Tieto požiadavky sú často kombinované s potrebou veľkých rozpätí podporných stĺpov alebo striech s nízkym sklonom a optimalizovaných vnútorných povrchov.

Stavebný systém spoločnosti Borga umožňuje prispôsobiť každú priemyselnú halu jej jedinečnému mixu funkčných a estetických požiadaviek.

 

NAŠE BOHATÉ SKÚSENOSTI ZNAMENAJÚ, ŽE ZVLÁDAME POŽIADAVKY PROFESIONÁLNYCH ZÁKAZNÍKOV

Borga je bezpečnou voľbou obchodného partnera pri výstavbe priemyselných hál. Máme odborné znalosti a postupy, ktoré zodpovedajú požiadavkám profesinálnych zákazníkov, bez toho, aby sme museli obetovat úroveň služieb a flexibilitu.

Náš obchodný model a naša koncepcia s riadením celého reťazca, vlastnou výrobou a vysokou systematikou znamená, že aj profesionálni zákazníci u nás nájdu svojho spoľahlivého dodávateľa

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...