Search
Dopyty
  • The steel frames in our buildings are unique | BORGA

Oceľové rámy spoločnosti Borga sú inovatívne a atraktívne

Rámy stavieb spoločnosti Borga pozostávajú z našich jedinečných oceľových rámov. Náš konštrukčný oceľový rám sme vyvíjali a vylepšovali počas dlhej doby v spolupráci so švédskym technickým inštitútom a to je jeden z dôvodov, ktorý nám v spojení s robotickou výrobou umožňuje tvrdiť, že naše riešenie je jedno z najpokrokovejších riešení rámov na trhu.

Vlnovitá nosná časť a premenlivá výška rámu Borga dodávajú Vašej budove jedinečný vzhľad spoločne s množstvom ďalších výhod tohto výrobku, ako je nízka hmotnosť při vysokej pevnosti, kedy výpočet je vykonaný v súlade s normou EUROCODE. Vďaka tejto optimalizácii dosahujeme pre Vás nízkych nákladov a dobré ceny. Najnovším doplnkom našej inovatívnej sady rámov je náš rovný profil s vlnovitým rebrom používaný ako primárny aj sekundárny prvok konštrukcie haly.

Oceľové rámy spoločnosti Borga sú k dispozícii v rôznych variantoch spĺňajúcich potreby vo všetkých oblastiach použitia. Výroba, ktorá je certifikovaná podľa EN 1090, prebieha v našom vlastnom automatizovanom závode v Poľsku.

Všetky haly sú vystavené přirodzenému vplyvu snehu a vetru. Konštrukcia rámu je veľmi dôležitá pre odolnosť voči tomuto zaťaženiu.

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...