Search
Dopyty

Záruky a podmienky

Spoločnosť Borga má vlastný certifikovaný výrobný závod a vždy kladie veľký dôraz na dôkladný výber kvalitného materiálu. Máme kontrolu nad celým reťazcom a vďaka tomu môžeme ponúknuť výhodné záruky na výrobky.

Záruky týkajúce sa opláštenia budov

Technická funkčnosť

Technická charakteristika: Formácie hrdze z dôvodu vady materiálu alebo výrobnej vady nespôsobia prehrdzavenie povrchu v celej hrúbke tak, aby vznikli na rovných miestach otvory. Výrobok bude poskytovať ochranu proti preniknutiu vody skrz výrobok.

Povrchová úprava

Charakteristika povrchovej úpravy: Lakovaný systém bude priliehať k plechu a nebude pukať alebo odlučovať sa (s výnimkou veľmi drobného odlupovania náteru na rezných okrajoch). Akékoľvek vyblednutie alebo zmena farby na celej ploche sú limitovaná a zodpovedajú bežnej expozícii v miestnom ovzduší, a v podmienkach rovnakého pôsobenia atmosférických vplyvov na celú plochu výrobku.

Záručné doby
Povrchová úprava Na technické vlastnosti Na povrchovú úpravu
Prémiová metalická farba 50 rokov 20 rokov
P50 50 rokov 15 rokov
P30 30 rokov 10 rokov
P25 20 rokov 7 rokov
Matt 30 rokov 10 rokov
Záručná doba sa počíta odo dňa zakúpenia výrobku

Pravidlá týkajúce sa montáže a údržby a ďalšie podmienky platia v súlade so všeobecnými informáciami spoločnosti Borga platnými v čase nákupu. Pozri Záruky. Všeobecné podmienky- Dodatok A.

Stavby hál

V rámci všech našich projektů výroby a výstavby hal pracujeme v souladu s podmínkami, normami a platnou legislativou platnou pro jednotlivé regiony.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...