Search
Dopyty

Developerské obchodné haly

Našou snahou je s investorom hneď na začiatku definovať jeho potreby a predstavy budúceho využitia obchodnej haly, a tie premietnuť do projektu tak, aby sa investor mohol na základe rozdelenia plochy v hale a definovaného vnútorného vzhľadu haly zamerať na hľadanie nájomníkov.

Kontaktujte nás
Ing. Róbert Mandalík
Ing. Róbert Mandalík

Obchodný manažer hál

+421 911 898 911 Call
Som odborníkom na stavbu montovaných oceľových hál a pomôžem Vám od prvých myšlienok a náčrtkov až po samotnú realizáciu.

Ide o špecifickú oblasť, keď si investor nechá postaviť na pozemku veľkú halu rozdelenú na niekoľko častí, pričom:

  • jednotlivé časti sú rovnako vybavené a následne sú prenajímané,
  • každá časť a segment haly môže byť šitý na mieru potrebám budúceho nájomcu.

Aj keď sa takýto objekt obvykle tvári ako celistvá budova, vnútrajšok ponúka výrazne členitý a plne funkčný priestor. V jednej hale tak môžete objaviť drobného výrobcu, napríklad textílneho tovaru, hneď vedľa neho potom obchodníka, čiastočne predávajúceho keramiku a v ďalšej časti nájdete opravovňu drobných elektrospotrebičov.

Podobný typ projektu ďalej predstavujú haly, v ktorých sú prenajímané obchody s rozdielnou predajnou plochou a vizualizáciou, rozdielnym spôsobom predaja (so skladmi, bez skladov), s malým zázemím pre predávačov, či bez nich, a tak ďalej.

Hala priamo od výrobca je vždy výhra

Každá investícia do obchodných parkov má kľúčový parameter – návratnosť. Každý projekt má svoj biznis plán, v ktorom sú pre ceny prenájmu a financovania rozhodujúce plánované tržby a výnosy .

Vďaka tomu, že máme pod kontrolou celý výrobný reťazec, dodávame, ako je dohodnuté, bez ďalšieho preťahovania či predražovania. Záležitosti, týkajúce sa prenajímania teda môžete začať riešiť podľa plánu.

Ďalšou výhodou je naša dlhá záruka na trapézové plechy, čo spolu s oceľovou konštrukciou s dlhou životnosťou zaistí udržanie konštantných podmienok v hale po celý čas vášho podnikania.

Výhody nášho flexibilného systému

Náš konštrukčný systém je flexibilný, takže si môžete halu prispôsobiť vlastnému stavebnému pozemku a tiež je možné prispôsobiť nájomné priestory rôznym obchodným zámerom.

Napríklad, vďaka našej inovatívnej rámovej konštrukcii a veľkej vzdialenosti medzi stĺpmi sú nájomné priestory príjemné a nenosné sadrokartónové priečky sa k tomu môžu rozvrhnúť ľubovoľne cez jedno či dve polia s ohľadom na požiadavky na priestor každého nájomcu.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...