Search
Dopyty

Haly pre vinárov

Keď sa povie vinársto, každý si predstaví pohárik vína, pivnicu a slnkom zaliate vinice. Je to pekná a romantická predstava, ale než sa vinár potiahne k poháru dobrého vína, znamená to odviesť obrovský kus práce na vinici aj pri výrobe vína samotného. A bez dobrého zázemia a vybavenia sa v dnešnej dobe dobrý vinár nazaobíde.

Kontaktujte nás!
Ing. Róbert Mandalík
Ing. Róbert Mandalík

Obchodný manažer hál

+421 911 898 911 Call
Som odborníkom na stavbu montovaných oceľových hál a pomôžeme Vám od prvých myšlienok a náčrtkov až po samotnú realizáciu.

Skladové a viacúčelové haly pre vinárstvo

Vinárstvo je dnes plnohodnotným odvetvím poľnohospodárskej produkcie, ktorá kladie nemalé nároky na technológie, potravinárske predpisy, priestor pre samotnú výrobu vína, jeho dozravanie a skladovanie, ale aj na priestory potrebné pre mechanizáciu. Vo svete aj u nás sa vinárom osvedčilo staviť na oceľové montované haly. V Česku, Slovensku aj Rakúsku záujem o tieto montované haly raste veľmi rýchlo. Stávajú sa čoraz viac populárnejšími pre ich variabilitu, dlhú životnosť spojenú s ekonomickou výhodnosťou a zaujímavým vzhľadom.

Sme priamym výrobcom a preto u nás máte zaručený veľký výber riešenie, bezkonkurenčnú kvalitu, životnosť aj skvelý pomer úžitkovej hodnoty a ceny.

Každý stavebný projekt je úplně unikátny

Borga je so svojím rokmi provereným systémom oceľových montovaných hál popredným a osvedčeným dodávateľom mnohých typov hál, ktoré nájdete v rade rozdielnych odborov. Vinárom môžeme ponúknuť množstvo variantov izolovaných aj neizolovaných oceľových hál, ktoré vyhovejú Vášmu účelu použitia.

Nájdeme s Vami optimálne riešenie z pohľadu využitia haly so zodpovedajúcim architektonickým vzhľadom vnútri aj mimo, kedy v rámci jednej izolovanej alebo len čiastočne izolovanej haly budete mať napríklad kancelárie, showroom, vlastné výrobné zázemie a sklad. Vonku pod presahy alebo v neizolovanej prístavbe potom zaparkujete Vašu techniku.

Poskytneme Vám počas realizácie plný servis a postaráme sa o Vás od prvých krokov – od návrhu a projekcie vhodného riešenia, až po samotnú montáž. Samozrejmosťou je nezáväzná a bezplatná konzultácia aj poradenstvo.

Poradíme Vám

Výhodou montovaných hál Borga je najmä ich modularita, rýchlosť dodania aj samotné montáže. Nemusíte sa obávať ani kvality a životnosti, naša výroba podlaha najprísnejším štandardom a jednotlivé diely sú už z výroby opatrené protikoróznou úpravou, zaručujúce najvyššiu mieru životnosti. Aby sme zaručili kvalitu a odbornosť výslednej montáže, využívame výhradne naše montážne tímy.

 

Na výber máte z dvoch základných možností – štandardizované riešenia hál Quick & Easy alebo ak máte špecifické požiadavky vieme pre Vás vytvoriť haly na mieru presne Vašim predstavám. Naše haly slúžia nielen ako skladovacie priestory, ale aj ako výrobne, kancelárie, športoviská, jazdiarne, letecké hangáre alebo prestížne autosalóny a sídla firiem. Prejdite si naše referencie, nech získate lepšiu predstavu.

Referencie

Príklady hál vhodných pre vinárstvo:

Izolované výrobní haly

 • dobrá tepelná izolácia
 • čistota stien
 • presahy pre techniku
 • možnosť kombinácie napr. sklad a showroom

Skladovacie neizolované haly sklad

 • sklady materiálu a priestory pre mechanizáciu
 • prístrešky a čiastočne otvorené haly
 • veľký výber typov brán pre techniku

Dizajnové haly

 • kancelárske, prezentačné a predajné priestory
 • projekt na mieru
 • veľká variabilita

ZÍSKAJTE STAVBU URČENÚ PRESNE PRE VÁS

Haly sa ľahko a rýchlo prispôsobí Vašim potrebám vďaka jedinečnému konštrukčnému systému, ktorý dovoľuje maximálně využitie vnútorného priestoru. Výhodou nášho riešenia je okrem iného rýchlosť dodávky a montáže, ucelený systém príslušenstva, doplnkov a tiež výber zo širokej palety farieb.

Z technického hľadiska máte na výber:

 • rôzne výšky haly niekoľko štandardizovaných typov rámov
 • rozdielne sklony strechy podla podmienok a lokality
 • niekoľko typov opláštenie
 • izolácia penou alebo minerálnou vatou
 • veľkú škálu príslušenstva a doplnkov

Zaujala Vás naša ponuka? Chcete nezáväznú kalkuláciu alebo sa napríklad len poradiť o vhodnom riešení? Ozvite sa nám. Stačí poslať dopyt alebo kontaktovať napriamo našich obchodníkov.

Napište nám!
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...