Search
Dopyty

FUTBALOVÉ HALY

Futbalové tréningy je možné vďaka krytej futbalovej hale firmy Borga prevádzkovať celoročne. Zámerne navrhujeme a staviame izolované futbalové haly, pričom posledná realizácia v tejto oblasti je výstavba haly s hracou plochou ideálne pre tímy so siedmimi hráčmi.

Kontaktujte nás!
Ing. Róbert Mandalík
Ing. Róbert Mandalík

Obchodný manažer hál

+421 911 898 911 Call
Som odborníkom na stavbu montovaných oceľových hál a pomôžeme Vám od prvých myšlienok a náčrtkov až po samotnú realizáciu.

FUTBALOVÁ HALA UŠITÁ NA MIERU VAŠIM POTREBÁM

Naša celková ponuka má rad výhod, ktoré ocenia najmä investori a prevádzkovatelia futbalových hál.

Častými problémami stavebných projektov totiž bývajú neustále sa meniace ceny a podmienkyv prípade financovania.

Naše riešenie však má jasne stanovený rozpočet, ktorý musí byť dodržaný. Vzhľadom na to, že my sami navrhujeme, projektujeme, vyrábame, halu dodáme a postavíme, máme celý proces pod kontrolou. To je dôvod, prečo sú naše dodávky včasné a s minimálnymi dodatočnými nákladmi.

Náš štandardizovaný a prefabrikovaný konštrukčný systém je založený na stále sa zdokonaľujúcich rámových konštrukciách, ktoré sú navrhnuté ekonomicky, s ohľadom na vaše požiadavky. Hlavnou výhodou je aj kombinácia veľkej svetlej výšky s nízkymi stenami, čo je dosiahnuté našim konštrukčným systémom bez objemného priehradového väzníka, ktorý by uberal svetlú výšku v hale.

Všetky vaše špeciálne požiadavky budú jednoducho zakomponované do konštrukcie – šatne, tribúny, a podobne –, buď ako súčasť hlavnej rámovej konštrukcie, alebo ako prístavba v závislosti na veľkosti ihriska.

 

VYNIKAJÚCE PROSTREDIE NA TRÉNING NA MNOHO ROKOV

Vnútorné prostredie haly je veľmi dôležité. Náš systém opláštenia je vzduchotesný a svojimi parametrami prispieva k vnútornej tepelnej pohode a ekonomickému vytápaniu. Vnútorné farebné prevedenie si vyberiete zo širokej ponuky farieb plechov. Náš systém opláštenia strechy a stien pôsobí zvnútra čisto a skryje väčšinu konštrukčných prvkov typických pre ostatné systémy.

Vzhľadom na to, že oceľové rámy a ich náterový systém takmer nestarne, na rozdiel od drevených konštrukcií, hala zaistí príjemné a komfortné vnútorné prostredie na tréningy po celú dobu jej životnosti.

NAJVÄČŠIE VÝHODY

  • Rámová konštrukcia bez priehradového väzníka.
  • Čisté vnútorné pohľadové prevedenie.
  • Vzduchotesná konštrukcia.
  • Oceľové rámy, ktoré „nestarnú“.
  • Bezúdržbová oceľová konštrukcia.
  • Možnosť jednoduchej výmeny vnútorného opláštenia v prípade poškodenia.
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...