Search
Dopyty

Technické riešenie pre všetky potreby

Náš spôsob stavby je založený na dlhodobých praktických skúsenostiach s navrhovaním halových budov a hlbokom pochopenie funkčných a estetických požiadaviek kladených na moderné priestory.

Každá budova má svoje špecifické požiadavky v závislosti na tom, k čomu má byť použitá, ako by mala vyzerať, aká veľká by mala byť, aké vnútorné rozmery je potrebné splniť, kde má byť postavená, aké požiadavky na životné prostredie, energiu alebo oheň atď . Preto je pre nás ako staviteľa hál dôležité mať premyslené technické riešenia, ktoré popisujú, ako majú byť riešené rôzne funkčné a estetické požiadavky. Poskytuje nám rýchly a plynulý proces od predaja až po návrh, výrobu a montáž.

V spoločnosti Borga vyvíjame technické riešenia ako súčasť nášho jedinečného stavebného systému Borga Standard. Vývoj prebieha v rámci nášho interného vývojového oddelenia, ktoré tvoria skúsení dizajnéri a špecialisti na výrobu. Standard Borga je vyvíjaný priebežne a samozrejme v súlade s platnými požiadavkami Národnej rady pre bývanie, výstavbu a plánovanie v stavebných predpisoch (BBR). Odporúčania v AMA Hus sú v prípade potreby zohľadnené pri návrhu normy Borga Standard.

Pretože sú technické riešenia optimalizovaná podľa nášho vlastného výrobného procesu, môžeme navrhnúť systém, ktorý nielen spĺňa požiadavky trhu, ale zároveň zaručuje vysokú kvalitu a konkurencieschopné ceny. To všetko v súlade s naším prísľubom zákazníka bezstarostné výstavby.

Príklady niektorých technických riešení spoločnosti Borga:

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...