Search
Dopyty

Kvalitná povrchová úprava plechov zaručuje dlhú životnosť

Spoločnosť Borga má dlhoročné skúsenosti s výrobou plechových profilov a stavbou montovaných oceľových hál. To znamená, že vieme aké štandardy vyžadujú moderné strechy a steny. Radi Vám pomôžeme  vybrať správny profil aj farebnú schému tak, aby ste získali estetickú a funkčnú strechu či stenu bez Vašich zbytočných nákladov.

Všetky trapézové plechy našej spoločnosti sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele triedy S250GD, valcovanej za studena a galvanizované na oboch stranách  vrstvou zinku 275g / m2 lebo hliníkovo-zinkovou vrsvou cca 150 g / m2 v súlade s normami EN 10 346 a EN 10 143. Na oceľové jadro je nenesená pasivačná vrstva a jadro je ďalej opatrené základnym náterom a vrchnou vrstvou, zaručujúcou dlhú životnosť povrchu i farby, ktorá je k dispozícii v prevedení Polyester P30 alebo MAT.

 

 

Záruka dlhej technickej životnosti

Suroviny nakupujeme od popredných a overených výrobcov ocele, a preto môžeme zaručiť dobrú technickú i estetickú živostnosť našich profilov. Kvalitné suroviny umožňujú vyrábať kvalitne koncový produkt – je to tak jednoduché.

DOPYT

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...