Search
Dopyty

OPEN WEB

Rám, ktorý je široko používaný v skladových a priemyselných halách s nízkym sklonom strechy a väčším rozpätim. Jedná sa o priehradový väzník uložený na stĺpoch z valcovanej ocele.

  • Rozpätie šírky:              18 – 45 m
  • Sklon strechy:                3°- 10
  • Spôsob kotvenia:          Kĺbové alebo votknutia do základu

Ponúkame Vám rôzne varianty tohto rámu, viz. „Možnosti riešenia“ nižšie.

Technické listy

Predstavujeme náš nový priehradový rám pre európsky trh. Ide o riešenie, ktoré pokrýva väčšinu funkčných požiadaviek kladených na moderné sklady i priemyselné a komerčné motovane haly.

Priehradový rám Borga má všetky tradičné výhody umožňujúce veľké rozpätie s dostatočným priestorom pre umiestnenie a inštaláciu rozvodov pod strechou. Montáž priehradového rámu môže prebiehať na stavenisku alebo v našej továrni s ohľadom na to, čo je v danom projekte výhodnejšie z hľadiska času alebo nákladov.

Konštrukcia nášho vlastného priehradového rámu je naozaj inovatívna. Horné a dolné nosníky väzníkov sú vyrobené z oceľe valcované za tepla na ktoré je nanesená farba podľa Vašej voľby. Vlastný výplet je vyrobený prevažne z ľahkých pozinkovaných profilov. Stĺpy sú tiež vyrobené z lakovanej oceľe valcované za tepla opäť s nanesenú farbou podľa Vášho výberu. Inovatívny design je silný, ľahký a krásny zároveň.

 

Priehradová konštukcia vytvára nové príležitosti

S našim priehradovým rámom BORGA OPEN WEB ďalej rozširujeme náš konštrukčný systém a tým aj škálu nami ponúkaných riešení. Pre Vás ako individálneho zákazníka to znamená, že Borga má viac príležitostí navrhnúť optimálne budovu, ktorá spĺňa funkčné požiadavky v ešte viac oblastiach podľa Vašich konkrétných potrieb.

Náš väzník je vhodný do hál s týmito požiadavkami:

  • veľké rozpätie šírky haly 20-60 m
  • nízký sklon strechy
  • požiadavku na rovné stĺpy
  • flexibilita preistorov slúžiace k inštalácii rozvodov ako sú ventilačné potrubie, rozvody vzduchotechniky, elektriny atď.
  • požiarne požiadavky, ktoré uprednostňujú výber stĺpov valcovaných za tepla

Naši projektanti navrhnú konkrétne halu podľa Vašich podmienok a potrieb. Pomôžeme Vám nájsť najvhodnejšie a ekonomicky najrozumnejšie riešenie pre výstavbu novej haly.

 

DOPYT

 

 

Možnosti riešenia
Farebný kľúč
Standard Colors

Béžová (RAL 9002)

Svetlo šedá (RAL 7035)

Zelená (RAL 6002)

Modrá (RAL 5005)

Grafitová (RAL 7011)

Višňa (RAL 3009)

Súbory ke stiahnutie
  • Agresivita korózie
  • Certifikát
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...