Search

Administratívné a predajné haly pro malé a střední podnikání

Kancelárske budovy pre obchodné firmy musia byť univerzálne a mali by reprezentovať samotnú firmu. To je dôvod, prečo by mala byť Borga pre menšie a stredne veľké firmy prvou voľbou. S nami dostanete riešenie šité na mieru so všetkými výhodami, ktoré vychádzajú z prefabrikovanej konštrukcie.

Kancelárska (administratívna) budova so skladom môže byť prispôsobená rôznym činnostiam, ktoré vyžadujú špecifické vybavenie a riešenie. Rozsiahly konštrukčný systém Borgy umožňuje výstavbu hál šitých na mieru so sekciami uspôsobenými rôznym činnostiam. Vďaka nášmu štandardizovanému konštrukčnému systému môžeme jednoducho zaistiť vhodné podmienky pre vytápané či nevytápané sklady, dielne a garáže. Možnými skladovacími priestormi sú, napríklad, logistické a expedičné centrá, skladovacie haly pre strojárenstvo a poľnohospodárstvo, sklady potravín, chladiarenske haly a rad ďalších priestorov.

Dôležitým prvkom je aj samotná fasáda. V tomto ohľade dokážeme navrhnúť viacfarebné riešenie fasády podľa vašich „firemných farieb“.

Administratívna časť môže byť riešená rôznymi spôsobmi, pričom hlavnými parametrami sú počty osôb v kanceláriách, ich pracovná náplň a z toho vyplývajúce požiadavky na pracovný priestor a jeho vybavenie, požiadavky na množstvo spoločných priestorov a sociálne zázemie, prípadné priestory na relax či cvičenie a iné. Samozrejme, požiadavky na tieto priestory sa výrazne líšia podľa jednotlivých investorov a oblastí, v ktorých pôsobia.

Máme realizácie, v ktorých sú kancelárske priestory umiestnené:

  • V priestore s medziposchodím, pričom sú realizované v reprezentatívnom prevedení vrátane niekoľkých miestností na schôdzky, samostatných kancelárií pre vedenie a management firmy v kombinácii s otvorenými „open space“ kanceláriami, so vstupnými priestormi s recepciou, a napríklad výťahmi, fitness centrami a oddychovou zónou.
  • V samostatnej vstavbe nezávislej na našej konštrukcii s vlastnou temperáciou oddelenou od zvyšných temperovaných priestorov v hale, s niekoľkými miestnosťami a malým sociálnym zázemím, zodpovedajúcim počtu a potrebám osôb pohybujúcich sa v týchto skladoch.

NAJVÄČŠIE VÝHODY

  • Kvalitné budovy šité na mieru pre rôzne firmy, ktorým záleží na ich „image“.
  • Rýchly termín dodania a montáže.
  • Univerzálna kvalitná hala s dobrou prodajnou hodnotou.

 

  DOPYT

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobraziť viac {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prosím čakajte, vyhľadávam "{{query}}" ...